Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67
  1. #1

    Domyślnie Czy warto D5100 ?

    Mam pytanko do osób prowadzącym testy na tym body Nikon d5100! Warto kupić ?

  2. #2

    Domyślnie

    Nie warto
    Moze podaj troche wiecej szczegolow, do czego aparat ma sluzyc??
    Puszki ,szkła i inne duperele

  3. #3

    Domyślnie

    Typowa amatorka ( krajobraz,miasto ).

  4. #4

    Domyślnie

    przemek, a dlaczego nie warto. Jedna znajoma ma taki cudo i obrazek daje fajny. Jak do focenia wakcji czy imprez domowych czy krajobrazu, to ja jestem na tak dla tej puszeczki.
    Kupuj i foc smialo.
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  5. #5

    Domyślnie

    Dla obrazowania warto, dla ergonomii nie warto
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  6. #6

    Domyślnie

    No to trzeba brać na amatorskie podboje powinno być ok!!

  7. #7

    Domyślnie

    bedzie oki
    na amatorskie mysle ze wystarczy na lata cale
    milej zabawy
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  8. #8

    Domyślnie

    Lepiej brać D90 lub D7000
    D700 + MB-D10 | D100 + MB-D100 | FM2 | N 24-70 2.8 | N 50 1.4 | N 55 2.8 | N 70-200 2.8 | SB-800

  9. #9

    Domyślnie

    Ja ostatnio w sklepie powiedziałem żonie że opycham d7000 i niech mi kupi d3 ale nie chciała a przecież to lepszy aparat
    D7K + 35/1.8 + 15-50/2.8

  10. #10

    Domyślnie

    Zawsze będzie lepsze body jak nie D5100 to D7000 to D700 itd.
    Ma sprawić fr-aide i tyle.
    Dziękuje wszystkim miłego pstrykania!!!!!!!!!

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •