Close

Strona 1 z 56 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 557

Wątek: Nikon 1

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Grafika który zaprojektował "1" na tym aparacie to bym wywalił na zbity pysk z firmy.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  3. #3

    Domyślnie

    to od razu mam pytanie /prośbę o poradę, bo czeka mnie wybór compactu (D700 jest za ciężki dla rodziny...) a do tej pory w zasadzie nie miałem żadnego: zastanawiam się nad P7100, no ale teraz może lepiej bezlusterkowy ? jakieś sugestie proszę.. ?

  4. #4

    Domyślnie

    No to żeśmy się doczekali )))) prawie jak D800 i D4....

    no i wielkość tej matrycy. DLACZEGO???!!!! Nikonie, nie idź tą drogą ;/

  5. #5

    Domyślnie

    Jak dla mnie, to porażka, od designu, przez rozmiar matrycy do mocowania niekompatybilnego z niczym.
    Zdecydowanie wybrałbym nowego Olympusa.
    Ale ciekawy jestem pierwszych testów.
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Spory temat z opisem, zdjęciami i filmami prezentującymi model

    http://nikonrumors.com/2011/09/21/i-...ntent=FaceBook
    FX

  7. #7

    Domyślnie

    to się Nikon chyba troche zbłaźnił =D
    D610 + SY14/2.8 + 35/1.8G DX + 50/1.8D + SB900
    <a href="http://pawelkozera.pl/">moje www</a>

  8. #8

    Domyślnie

    Sample na stronach są z czułością 100 i 400. JPEG. Jak się pojawią RAW-y i coś co je będzie mogło otworzyć ocenimy. Na 100 wygląda spoko. Ale w takich warunkach oświetleniowych mój iphon też by pewnie dał radę )))

    A niekompatybilność jest celowa - zawsze kilka milionów obiektywów sprzeda się więcej

    Ciekawi mnie jak nikon ma zamiar zawojować tym aparatem na rynku (dość już gęstym) bezlusterkowców. Ze specyfikacji nie widzę niczego "naj" co może być "guździem do trumny" konkurencji. No chyba, że cena będzie najwyższa

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PaRaGaS Zobacz posta
    ...mocowania niekompatybilnego z niczym...
    no jak z niczym? Kupisz panie przejściówkę za dwa patole i będziesz mógł sobie podłączyć 35/1.8 KLIK

  10. #10

    Domyślnie

    hmm.... wygląda jakby Nikon chciał znaleźć kompromis między kompaktami a m43. Tylko po co? Ciekawi mnie ten fazowy af zaimplementowany w matrycy:

    The newly developed CMOS sensor, with an effective pixel count of 10.1 megapixels, is the world's first image sensor created that implements phase-detection AF.
    A specyfikacja trochę dziwna: niby migawka 1/16000 ale synchro tylko 1/60...
    Ostatnio edytowane przez wyrwiflak ; 21-09-2011 o 08:35
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz gówno wartych zdjęć
    D750+M50

Strona 1 z 56 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •