Szukaj
Ładnie skomponowane zdjęcie : ) podoba mi się : ) tylko mogło być trochę więcej góry![]()
- FB -
Canon + szkła
Boski klimacik![]()
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
A to psikus
Bardzo dobre zdjęcia !
1. swietna, 2. juz mniej mi sie podoba : P
Cudo![]()
Canon 400d plus kilka szkiełek i coś do błyskania - to już przeszłość
D7000|D7200|Sigma 17-50|N35 1,8|N18-105 VR|N70-300 VR|SB-800
moje pstryki
Świetny klimacik![]()
Trochę tego...trochę tamtego...
bardzo dziękuję! zastanawiałam się nad 2. w bw, w końcu zostawiłam kolor, bo jednak dość istotny dla klimatu zdjęcia, ale może jeszcze się o to bw pokuszę...
Ładne światełko, modelka i tło ciekawe. Ogólnie klimat jak z bajki, choć chyba raczej do "albumowych", niż "portretu".
Szary, cichy człowiek.
Skontaktuj się z nami