Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1

    Domyślnie spacer w dyniach

    Ostatnio edytowane przez skoia ; 19-09-2011 o 19:44

  2. #2

    Domyślnie

    Ładnie skomponowane zdjęcie : ) podoba mi się : ) tylko mogło być trochę więcej góry
    - FB -
    Canon + szkła

  3. #3

    Domyślnie

    Boski klimacik
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    1. swietna, 2. juz mniej mi sie podoba : P
    Don't take life too seriously... You'll never escape it alive, anyway.

    Blog

  6. #6

    Domyślnie

    Cudo
    Canon 400d plus kilka szkiełek i coś do błyskania - to już przeszłość
    D7000|D7200|Sigma 17-50|N35 1,8|N18-105 VR|N70-300 VR|SB-800
    moje pstryki

  7. #7

    Domyślnie

    Świetny klimacik
    Trochę tego...trochę tamtego...

  8. #8

    Domyślnie

    Jedynka piękna!
    Kobieta z Sonnarem też może

  9. #9

    Domyślnie

    bardzo dziękuję ! zastanawiałam się nad 2. w bw, w końcu zostawiłam kolor, bo jednak dość istotny dla klimatu zdjęcia, ale może jeszcze się o to bw pokuszę...

  10. #10

    Domyślnie

    Ładne światełko, modelka i tło ciekawe. Ogólnie klimat jak z bajki, choć chyba raczej do "albumowych", niż "portretu".
    Szary, cichy człowiek.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •