Muszę pomalować 1 cm² obudowy aparatu GF2 na kolor czarny mat. Nabyłem puszkę farby w markecie i pomalowałem. Wszystko fajnie ale po kilku dniach farba zaczyna sie ścierać i z powrotem zaczyna być widoczny goły metal. Czym pomalować aby to było trwałe i nie złaziło ? Z góry wielkie dzieki
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami