Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Cześć,
    przywracam temat. Szukam statywu do ok. 300 zł, z głowicą kulową pod Nikona D5100 z kitem. Fotografuję właściwie krajobrazy i architekturę. Mam 2 typy (Camrock TXC66 Carbon lub Manfrotto MKC3P01) Jakieś sugestie ?

  2. #12

    Domyślnie

    Ok, nikt sie nie odzywa, ale ja napiszę. Zastanawiałem się nad dwoma powyższymi, a wybrałem statyw Fancier WF531BT. 249 zł w Fotojokerze. 4 sekcje, głowica kulowa, aluminium, plastikowe zatrzaski. Wygląda na solidny.

  3. #13

    Domyślnie

    Witam,
    Ja niemal dwa lata temu rownież miałem dylemat wyboru statywu w tej kwocie. Czytałem, zastanawiałem sie, porównywałem, a wybór padł na velbon sherpa 600r.
    Do dziś uważam, że pod względem cena/ jakość to bardzo dobry wybór.
    Zadziwia stabilnoscią i możliwościami konfiguracji (3 stopnie rozwarcia pałąków) oraz jakością wykonania - u mnie brak jest właściwie śladów użytkowania, choć wcale sie z nim nie obchodze specjalnie delikatnie. Bez problemu radzi sobie z ciężarem d90 plus lampa plus duży zoom.
    Pozdrawiam

    Sent from my iPad using Tapatalk HD
    D90 | N 18-105 VR | N 50 1.8 D | SB-700 | Velbon Sherpa 600R | Lowepro Inverse 200 AW

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •