Cześć,
przywracam temat. Szukam statywu do ok. 300 zł, z głowicą kulową pod Nikona D5100 z kitem. Fotografuję właściwie krajobrazy i architekturę. Mam 2 typy (Camrock TXC66 Carbon lub Manfrotto MKC3P01) Jakieś sugestie ?
Szukaj
Witam,
Ja niemal dwa lata temu rownież miałem dylemat wyboru statywu w tej kwocie. Czytałem, zastanawiałem sie, porównywałem, a wybór padł na velbon sherpa 600r.
Do dziś uważam, że pod względem cena/ jakość to bardzo dobry wybór.
Zadziwia stabilnoscią i możliwościami konfiguracji (3 stopnie rozwarcia pałąków) oraz jakością wykonania - u mnie brak jest właściwie śladów użytkowania, choć wcale sie z nim nie obchodze specjalnie delikatnie. Bez problemu radzi sobie z ciężarem d90 plus lampa plus duży zoom.
Pozdrawiam
Sent from my iPad using Tapatalk HD
D90 | N 18-105 VR | N 50 1.8 D | SB-700 | Velbon Sherpa 600R | Lowepro Inverse 200 AW
Skontaktuj się z nami