Witam Kolegów.
Mam takie małe zapytanko, mianowicie czy w Nikonie D3100 sa może linie pomocnicze(trójpodziału)? Zapewne nie, ale może włącza się je w jakiś magiczny sposóbBędę bardzo wdzieczny za odpowiedź.
Pozdrawiam
Szukaj
Witam Kolegów.
Mam takie małe zapytanko, mianowicie czy w Nikonie D3100 sa może linie pomocnicze(trójpodziału)? Zapewne nie, ale może włącza się je w jakiś magiczny sposóbBędę bardzo wdzieczny za odpowiedź.
Pozdrawiam
Skontaktuj się z nami