Witam Kolegów.
Mam takie małe zapytanko, mianowicie czy w Nikonie D3100 sa może linie pomocnicze(trójpodziału)? Zapewne nie, ale może włącza się je w jakiś magiczny sposóbBędę bardzo wdzieczny za odpowiedź.
Pozdrawiam
Szukaj
Witam Kolegów.
Mam takie małe zapytanko, mianowicie czy w Nikonie D3100 sa może linie pomocnicze(trójpodziału)? Zapewne nie, ale może włącza się je w jakiś magiczny sposóbBędę bardzo wdzieczny za odpowiedź.
Pozdrawiam
w wizjerze nie widzę, na LV są
Obawiam się, że w tym modelu nie ma siatki/linii pomocniczych.
Wszak najwięcej mówią ci, którzy mają najmniej do powiedzenia...
Niestety nie ma, tylko na Lv jak kolega wspomniał wyżej
Nikon D3100, AF-S NIKKOR 18-105mm 1:3.5-5.6G ED VR
Za tytuł powinieneś dostać bana. Nic innego nie przyszło ci do głowy?
„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając
wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”
Henri Cartier-Bresson
Skontaktuj się z nami