Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Pytanko

  1. #1

    Domyślnie Pytanko

    Witam Kolegów.
    Mam takie małe zapytanko, mianowicie czy w Nikonie D3100 sa może linie pomocnicze(trójpodziału)? Zapewne nie, ale może włącza się je w jakiś magiczny sposób Będę bardzo wdzieczny za odpowiedź.
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    w wizjerze nie widzę, na LV są

  3. #3

    Domyślnie

    Obawiam się, że w tym modelu nie ma siatki/linii pomocniczych.
    Wszak najwięcej mówią ci, którzy mają najmniej do powiedzenia...

  4. #4

    Domyślnie

    Niestety nie ma, tylko na Lv jak kolega wspomniał wyżej
    Nikon D3100, AF-S NIKKOR 18-105mm 1:3.5-5.6G ED VR

  5. #5

    Domyślnie

    Za tytuł powinieneś dostać bana. Nic innego nie przyszło ci do głowy?
    „Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając
    wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”
    Henri Cartier-Bresson

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fotofil Zobacz posta
    Za tytuł powinieneś dostać bana. Nic innego nie przyszło ci do głowy?
    Uwaga całkiem słuszna. Staramy się nadawać możliwie lapidarne tytuły wątków. Upraszcza i przyśpiesza to komunikację na forum.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •