Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Daga Tattoo

  1. #1

    Domyślnie Daga Tattoo

    Portretowo - bieliźnianie - tatuażowo... Trudno znaleźć kategorię

    Dagmara, czerwiec 2010


    Pozdrawiam, Kuba

  2. #2

    Domyślnie

    Poza modelki mi się nie podoba. Nie jestem znawcą ale modelka wygląda jak by miała kłopoty gastryczne.
    podpis niezgodny z regulaminem forum

  3. #3

    Domyślnie

    Bo to jest taka poza, co jedni ją lubią, a inni nie Odkąd Vogue i francuscy i włoscy fotografowie na początku XXI wieku weszli w fotograficzny new age, odeszli od kanonów modowych, często się tę pozę stosuje, ja staram się nie przeginać i ustawiam tak tylko "twarde laski" Efekt - każdemu pozostawiam do oceny
    Pozdrawiam, Kuba

  4. #4

    Domyślnie

    Fajnie zaświecone, Poza jak najbardziej na tak. Jedyne, co nad tłem bym posiedział bardziej i wydaje mi się jak by miała to ramię z tattoo skierowane w naszą stronę (czyli odwrotnie jak teraz jest) Fajne wyeksponowało by tattoo i pasowało by lepiej do tytułu

  5. #5

    Domyślnie

    Fajnie jest moim zdaniem. Chcialoby sie zobaczyc zdjecie od tylu, gdzie pojawia sie kolejne tattoo. Pokaz jak masz cos

  6. #6

    Domyślnie

    Poszukam
    Tatuaże fajne, bo w stylu Hello Kitty, Daga też fajna, bo w glamrockowym stylu, też trochę metalowym... W sumie pomieszanie stylów, ale bardzo fajne w odbiorze
    Pozdrawiam, Kuba

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Mi się bardzo podoba. Chciałabym zobaczyć również inne ujęcia z tej sesji
    modelka, stylistka, makijażystka
    www.jamarika.maxmodels.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Podziękował

    Dziś znajde jakiegoś gratisa i dorzucę
    Pozdrawiam, Kuba

  10. #10

    Domyślnie

    za poprzednikami , specyficznej urody modelka , z tego co widac ma wiecej tatoo . Ladnie oswietlone , czekam na wiecej

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •