Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie Tam gdzie rzeka odsłania swe tajemnice czII


  2. #2

    Domyślnie

    Nooo kolego - 1 - pikna - 2 jak można to daj szerszy kadr - bonus super
    pozdrawiam
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  3. #3
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie



    link do org, przepraszam za jakość ale miejsce w którym foce te piękne czaple, zimorodki to istny dramat jeżeli chodzi o światło ;-(
    http://imageshack.us/photo/my-images/534/45827890.jpg/

  4. #4

    Domyślnie

    Podobaja mi sie wszystkie
    Canon

  5. #5

    Domyślnie

    a zdradzisz gdzie te miejsce "bom zza miedzy" . pozdr.

  6. #6

    Domyślnie

    Na wstępie powiem, że prace mi się podobają. Jednak brak mi nieco koloru i kontrastu na tych zdjęciach.
    Żeby zobrazować co mam na myśli, pozwoliłem sobie skopiować i nieco obrobić Twoje 2 zdjęcia:
    zdjęcie nr 2
    zdjęcie nr 3
    Cały zabawa polegała na zabawie poziomami + odrobina dodanego koloru. Jeśli jednak taki przekaz był Twoim celem to daj znać i usunę linki, jeśli przeciwni,e mogę szerzej wyjaśnić pewne elementy obróbki
    Co do miejscówki, można tylko pozazdrościć Przy okazji, gratuluję ustrzelenia strzyżyka
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  7. #7
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    dziękuje nie gniewam sie , każda lekcja jest cenna, na pewno dobra lekcja są te zdjęcia i fakt ze następnym razem namiot ustawie z drugiej strony i nie będę fotografował pod pełne słońce

  8. #8

    Domyślnie

    Właśnie o to chodzi ,żeby fotografować pod słońce.Można osiągnąć bardzo fajne rezultaty jak na pierwszym ujęciu ,którego gratuluję,bardzo fajnie wyszło.

  9. #9

    Domyślnie

    a broń borze nic nie zmieniaj, bo z pięknych naturalnych zdjęć, zrobią się plastiki rodem z zoo, lub reklamówki targów przyrodniczych - bardzo ładne, z przyjemnością oglądam i podziwiam
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  10. #10

    Domyślnie

    Jedynka powaliła mnie na kolana. Jest rewelacyjna. Możesz zdradzić jakim szkłem focisz?
    D300+MB-D10| N18-55 | 35/1.8 | 50/1.8 | SY85/1.4 | SB-900 | Flipside 400 | MF 055XPROB | 2x YN 560 | RF-602 | F&V |

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •