Właśnie odbywa się międzynarodowe, internetowe głosowanie na logo Fundacji Praw Człowieka. Jednym z finalistów jest Polak, Bydgoszczanin i fotograf z zamiłowania. Jego projekt został wybrany spośród 15 000 prac i bierze udział w ścisłym finale. Moje uznanie zdobył przede wszystkim prostą formą i doskonałą argumentacją. Logo musi być łatwo kojarzone, czytelne, unikalne, prezentować się dobrze w dowolnym kolorze i nieść przekaz. Jeżeli uznacie że projekt ten zasługuje na poparcie, dołączcie się do głosowania a być może sprawimy, że Polska będzie kojarzona przez lata z Human Rights. Dajcie znać znajomym, bo media w Europie informują i agitują, w Polsce, niekoniecznie.
Grafika, Symbol, Prawa Człowieka
Facebok
Głosowanie trwa do 17.09. Wpisujcie się do wątku co jakiś czas, żeby nie upadł zbyt szybko, bo uważam, że zasługuje na uwagę. O ile moja prośba jest realna proszę jeszcze o powstrzymanie złośliwej krytyki i wyrażanie szczerych opinii i rzeczowych komentarzy. Dziękuję![]()
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami