Jak w tytule . Chce pomagać , robić jako drugi , podgladac prace i ogólnie .
Kraków jedynie . Jest jakaś szansa ? Tak mi poradzili wiec robię![]()
Szukaj
Jak w tytule . Chce pomagać , robić jako drugi , podgladac prace i ogólnie .
Kraków jedynie . Jest jakaś szansa ? Tak mi poradzili wiec robię![]()
"GŁASKANIEM NIC SIĘ NIE NAUCZĘ - pokrytykuj mnie nieco"
~ JA
Mam doszukiwac się wydzwieku ironicznego ?
"GŁASKANIEM NIC SIĘ NIE NAUCZĘ - pokrytykuj mnie nieco"
~ JA
Nie. Ja w ubiegłym roku też dawałem takie ogłoszenia.
Słuchaj, trujesz, trujesz, to chyba już piąty watek - więc chyba bardzo chcesz. ja cię zabiorę, nie wiem czy od razu na ślub, nie wiem, czy nie na plener. obaczymy. ale nie jako drugiego - drugi, bez doświadczenia, to przeszkadzacz. pomożesz ze światłem, pomożesz z torbą, jak się spiszesz, pomyślimy dalej. nie zapłacę, ale i mi nie trzeba będzie płacić. napisz na PW kontakt do siebie.
Zdaję sobie z tego sprawę
Trochę sie nawet boję ....
"GŁASKANIEM NIC SIĘ NIE NAUCZĘ - pokrytykuj mnie nieco"
~ JA
słusznie - idź, pomagaj, staraj się bo taki cud po raz drugi Cię w "dupsko" nie kopnie![]()
no kolego... za rok ludzie beda pytali - a kto to w ogole jest AT???
侍
Skontaktuj się z nami