Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50
  1. #1

    Domyślnie Chce być drugim fotografem w Krakowie

    Jak w tytule . Chce pomagać , robić jako drugi , podgladac prace i ogólnie .
    Kraków jedynie . Jest jakaś szansa ? Tak mi poradzili wiec robię
    "GŁASKANIEM NIC SIĘ NIE NAUCZĘ - pokrytykuj mnie nieco"
    ~ JA

  2. #2

    Domyślnie

    Wiara czyni cuda.

  3. #3

    Domyślnie

    Mam doszukiwac się wydzwieku ironicznego ?
    "GŁASKANIEM NIC SIĘ NIE NAUCZĘ - pokrytykuj mnie nieco"
    ~ JA

  4. #4

    Domyślnie

    Nie. Ja w ubiegłym roku też dawałem takie ogłoszenia.

  5. #5

    Domyślnie

    Słuchaj, trujesz, trujesz, to chyba już piąty watek - więc chyba bardzo chcesz. ja cię zabiorę, nie wiem czy od razu na ślub, nie wiem, czy nie na plener. obaczymy. ale nie jako drugiego - drugi, bez doświadczenia, to przeszkadzacz. pomożesz ze światłem, pomożesz z torbą, jak się spiszesz, pomyślimy dalej. nie zapłacę, ale i mi nie trzeba będzie płacić. napisz na PW kontakt do siebie.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Husky_ Zobacz posta
    Wiara czyni cuda.
    Ano. Patrz na post mojego przedmówcy

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    Ano. Patrz na post mojego przedmówcy
    Hehe, no!

    P.S. Młody nie schrzań tego, to wieeeeelki prezent!
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #8

    Domyślnie

    Zdaję sobie z tego sprawę
    Trochę sie nawet boję ....
    "GŁASKANIEM NIC SIĘ NIE NAUCZĘ - pokrytykuj mnie nieco"
    ~ JA

  9. #9

    Domyślnie

    słusznie - idź, pomagaj, staraj się bo taki cud po raz drugi Cię w "dupsko" nie kopnie

  10. #10

    Domyślnie

    no kolego... za rok ludzie beda pytali - a kto to w ogole jest AT???

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •