Close

Strona 1 z 120 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1195
  1. #1

    Domyślnie Tablet (tani) po raz ostatni :) ...

    Szukam opinii kogoś kto używa(ł) tabletów z aledrogo - można kupić za ~300 zł - ma to androida 2.2, wifi, a przez port USB można podpiąć modem 3G.

    Już mówię dlaczego taki wybór - otóż potrzebuję urządzenia które zawsze będę miał pod ręką, w samochodzie itp.
    Mam netbooka 10" ale jest nieporęczny w każdej sytuacji, a smartfon - też posiadam, ale jak chce się połączyć z routerem w firmie to jednak 3" to zdecydowanie za mało. Więc potrzebuje tanie urządzenie i pomyślałem o takim tablecie.

    Czekam na opinie, uwagi wszystko co się przyda przy podejmowaniu decyzji. Aha - iPada znam (i jego bezpośrednią konkurencje i nie proponujcie mi urządzeń za grube tysiące - odrzucam takie rozwiązanie na wstępie)
    Nie chcę teoretyków - interesują mnie only opinie osób używających wspomniane wynalazki.

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj, ja z podobnych przyczyn kilka dni temu zakupilem takie cos http://www.dealextreme.com/p/7-touch...1ghz-4gb-59703

    Mysle jednak, ze najwiekszym problemem jest wyswietlacz (jakosc), pewnie bedzie on na poziomie wyswietlaczy z 2-3 letnich nawigacji czy pocketPC. Wydaje sie on poreczny, ale wszystko zalezy do czego go potrzebujesz. Jezeli do przegladania zdjec, ??? Nie wiem bo jeszcze idzie do mnie. Filmy mysle, ze da rade, muze tez, edycja programow typu Word, Excel, no to juz musisz zaplacic za aplikacje. Mozesz przegladac za darmo, ale za edytowanie juz bedziesz musial zaplacic. Jest co prawda alternatywa w postaci GoogleDocs lub Evernote. Jednym z problemow jest rowniez bateria. Niektorzy pisza, ze trzyma 4h, ale ja sam to musze sprawdzic. A propos Ipada, wyobraz sobie ze Ipad nie ma kamerki a to uzadzenie ma Dziwne nie?? A moze polityka firmy ???
    Ten Upad jak sie nazywa, ma androida, sa tzw custom romy, ale one moga, raczej usprawnic prace pod wzgledem baterii, WIFI, zazadzania gdzie ma sie instalowac soft pobrany z netu (android market, AP2SD). Mam smartfona z Andkiem, wiec dlatego sie zdecydowalem na taka probe.

    OK ucinam watek, ja mysle, ze w tym tygodniu do mnie dojdzie, to moge dla ciebie maly review zrobic. Napisz jakie masz pytania, nie wiem na jakim poziomie znajomosci z andkiem jestes i czego oczekujesz
    Ostatnio edytowane przez cry5t4l ; 12-09-2011 o 19:04 Powód: Pomylka

  3. #3

    Domyślnie

    Andka znam dobrze - zdzieram już drugiego HTC z andkiem - stąd wybór padł na andka. Potrzebuję urządzenia którym w miarę wygodnie połączę się z siecią firmową, serwerami, poszukać coś w google itp. itp. na htc jest to możliwe, ale mało wygodne, a noszenie zawsze i wszędzie netbooka nawet tak małego jak 10" eeePC nie wchodzi w rachubę.

  4. #4

    Domyślnie

    widziałem niedawno na stronie komputronika wyprzedaż tabletu Creativa i jak się nim zainteresowałem przez chwilę to całkiem niezłe opinie zbierał

    edit: http://www.komputronik.pl/product/11...8GB_white.html
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Husky_ Zobacz posta
    Mla pojemnosc baterii Poszukaj na necie lub zapytaj sie sprzedawcy czy mozesz updatowac firmware. Tansfer Box , pamietaj, ze jak bedziesz chcial podlaczyc dysk usb , pena lub cokolwiek, bedziesz musial przez ta przejsciowke dzialac. Niby nic zlego, ale czy napewno chcesz miec jakas piramide z pada Sorry, ze pisze tak krytycznie, ale ja jestem leniwy i to ma dla mnie znaczenie. Upewnij sie u sprzedawcy, czy ten procek obsluguje Flash (niektore strony WWW, YouTube, Vimeo). Wiem, ze sprzedawca zawewnia, ze tak, ale zapytaj sie czy jezeli nie, to bedziesz mogl zwrocic. No i czy android market dziala na nim, niestety nie na wszystkich chinskich taniochach dziala.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Husky_ Zobacz posta
    Mam to coś. Ogólnie to rewelka.

    Jedna wada -> słaba bateria!
    Transfer box? Fakt, mogłoby być lepiej, ale... mam tam port ethernetowy (i 2 porty USB) a dla mnie to zaleta!

    Służy mi do zdalnej pracy przez SSH (podłączam do tego klawiaturę), WWW i filmów dla dzieci.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Mam to coś. Ogólnie to rewelka.

    Jedna wada -> słaba bateria!
    Transfer box? Fakt, mogłoby być lepiej, ale... mam tam port ethernetowy (i 2 porty USB) a dla mnie to zaleta!

    .
    Ile trzyma bateria?
    Porty USB są tylko w TransferBoxie?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Mam to coś. Ogólnie to rewelka.

    Jedna wada -> słaba bateria!
    Transfer box? Fakt, mogłoby być lepiej, ale... mam tam port ethernetowy (i 2 porty USB) a dla mnie to zaleta!

    Służy mi do zdalnej pracy przez SSH (podłączam do tego klawiaturę), WWW i filmów dla dzieci.
    dokładnie taki model mam na myśli. Bardziej niż bateria martwi mnie jakość ekranu, a raczej czułości na dotyk, i precyzja, oraz czytelność w słońcu.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokrates Zobacz posta
    dokładnie taki model mam na myśli. Bardziej niż bateria martwi mnie jakość ekranu, a raczej czułości na dotyk, i precyzja, oraz czytelność w słońcu.
    Jakość i precyzja są spoko jak na tą klasę sprzętu. Nie mogę narzekać na precyzję, aczkolwiek do BridgeBuildera przydaje się rysik. W Słońcu jest słabo.

    Cytat Zamieszczone przez Husky_ Zobacz posta
    Ile trzyma bateria?
    Porty USB są tylko w TransferBoxie?
    Bateria trzyma do 2h jak się oszczędza. W praktyce 1,5h. Tak, 2 porty USB są tylko w TransferBoxie (w przypadku tego modelu V70). Ale też tam jest port Ethernetowy.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

Strona 1 z 120 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •