Close

Strona 103 z 120 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 021 do 1 030 z 1195
  1. #1021

  2. #1022

    Domyślnie

    Sprzetowo bardzo dobrze, ale jak ma tak niedopracowany i niestabilny soft jak 99% chinoli to choroba psychiczna gwarantowana. Wiem bo sam na wlasnej skorze przerobilem z 5 chinczykow, aby w koncu zakonczyc droge na asusie. Ainola tez mialem byl najbardziej kaprysny. Drugi w kollejce goclever... moglbym tak dlugo wymieniac.

    wyslane z mojego Asus MeMo pad 7hd

  3. #1023

    Domyślnie

    W zasadzie tablet będzie używany tylko do czytania komiksów, z powodu dużej ilości gadżetów pod ręką wymagam od niego tylko dobrego obrazu i niezawieszania się przy komiksach.

  4. #1024

    Domyślnie

    zawieszanie się Chińczyków jest kwestia losową i raczej niezależną od aplikacji. jak będziesz miał fart to ci się nie będzie wieszal, jak źle trafisz egzemplarz to będzie tragedia.

    Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

  5. #1025
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    O Andka trzeba dbać, jak o każdy inny system, to nie iOS, który działa bez popychania.

    Kiedy jednak uzyska się sprawność "popychacza", to Andek nie sprawia kłopotów.
    Medice, cura te ipsum.

  6. #1026

    Domyślnie

    właśnie odesłałem tablet lark x2 7.0 slimm z ekranem 1024x600pixeli powód bardzo słabe i nierównomierne podświetlenie ekranu.. więc szukam czegoś w przedziale do 500 pln - ale oczywiście im mniej tym lepiej. Moje wymagania to ekran 7 cali o dobrej rozdzielczości i z równomiernym podświetleniem i ogólna dobra płynność działania. Używacie tabletów kiano ? generalnie na youtubie dobrze to wygląda no i w tej cenie miałbym np kiano fly pro lub markowego samsunga taba 2 ale o gorszej specyfikacji.




  7. #1027
    naczos
    Gość

    Domyślnie

    Witam, czy ktoś może używał któregoś z tych dwóch tabletów, albo chociaż zna markę? KLIK. Jeżeli odpowiedź jest twierdząca to mam kilka pytań:

    1. Jak wygląda w tym wypadku wydajność?
    2. Jaka jest realna jakość obrazów na tych matrycach?
    3. Jak wygląda współpraca z tv za pomocą mini HDMI?

    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  8. #1028

    Domyślnie

    Sam sobie odpowiem na pytanie za 599 pln kupiłem asusa memo pad hd7 16gb, owszem ma swoje wady ale zalet ma mnňstwo. Porňwnywałem z samsungiem tab 3 i chinczykami. Polecam

  9. #1029

    Domyślnie

    A coś o tych wadach?
    Panowie pozwolą, że się przedstawię: Zdzisław Dyrman... zasadniczo...
    D700 Tokina ATX AF 17mm , T28-75/2,8, 50/1.8G, 85/1.8D, SB900
    XT-10 16-50,

  10. #1030

    Domyślnie

    Brak modemu gsm, brak wyjścia hdmi ,średnio wydajny w grach zerknij na videotesty na youtubie. Porównywałem go bezposrednio też z kiano elegance, larkami i gocleverem i stwierdziłem że jednak kupię markowy, przez myśl przeszedł mi też samsung galaxy tab 3 ale asus ma lepszą specyfikacje.
    Plusy które miały dla mnie ogromne znaczenie to bateria i gps. Wydaje mi się że w tych pieniążkach warto.

Strona 103 z 120 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •