Jeżeli ktoś z was korzysta z Linuxa (ja akurat mam SUSE), to gorąco polecam program Digikam. Świetne możliwości. Według mnie idealny do obróbki NEFA. Prosty w obsłudze i nie pochłaniający komputeraMnóstwo opcji korekty, świetny czytnik EXIF. Naprawdę polecam. Piszę tego posta bo wiem, że wiele osób korzystających z Linuxa ma problem z RAW. A ten program świetnie się do tego nadaje.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami