Jedynka na tak. Jest klimacik, fajna kolorystyka, ciekawy portrecik, chyba z problemami z ostrością.Dwójka zdecydowanie na nie. Kadr, cięcie dłoni, trawa (siano?) na twarzy, ogólnie po obejrzeniu jedynki, dwójka dużo słabsza.
Szukaj
Jedynka na tak. Jest klimacik, fajna kolorystyka, ciekawy portrecik, chyba z problemami z ostrością.Dwójka zdecydowanie na nie. Kadr, cięcie dłoni, trawa (siano?) na twarzy, ogólnie po obejrzeniu jedynki, dwójka dużo słabsza.
Na jedynce do ideału brakuje tego co mosad napisał, żeby skóra na reszcie ciała wyglądała tak jak na twarzy. No ale tak poza tym to bardzo ładne. Fajna modelka.
Skontaktuj się z nami