witam,

czy ktorys z szanownych Forumowiczow mial moze kontakt z czyms takim?

jestem zainteresowany kupnem takiego kapturka (jak tylko po PMA nabede d200 ), ale niestety nie mam gdzie tego sobie pomacac. jakies doswiadczenia? opinie?

Art.