witam,
czy ktorys z szanownych Forumowiczow mial moze kontakt z czyms takim?
jestem zainteresowany kupnem takiego kapturka (jak tylko po PMA nabede d200), ale niestety nie mam gdzie tego sobie pomacac. jakies doswiadczenia? opinie?
Art.
Szukaj
witam,
czy ktorys z szanownych Forumowiczow mial moze kontakt z czyms takim?
jestem zainteresowany kupnem takiego kapturka (jak tylko po PMA nabede d200), ale niestety nie mam gdzie tego sobie pomacac. jakies doswiadczenia? opinie?
Art.
jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...
Skontaktuj się z nami