Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Rudawy zamglone

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Pierwsze co zrobilem po otworzeniu to sprawdzilem czy to Twoje zdjecie... bo wygladalo mi zupelnie jak Ostrego.
    Bardzo fajnie wyszlo. Super mgielkowo-swietlny klimat.

  2. #2

    Domyślnie

    Pierwszoklasowo Arku nie mam pytań!

    Cytat Zamieszczone przez Paablitos Zobacz posta
    Pierwsze co zrobilem po otworzeniu to sprawdzilem czy to Twoje zdjecie... bo wygladalo mi zupelnie jak Ostrego
    Widzisz jest tak:
    jak się ma kogoś to czyta pogodę, przewiduje mgły zna miejsce, wie skąd pada światło, o której być na miejscu, zmontuje wypad
    to foty się "same" robią
    Tu nie trzeba sztuczek foto-szopowych, innych kombinacji, godzin ślęczenia przy obróbce, odpowiednie ustawienie balansu bieli i do dzieła
    Dla tego Arek i moja skromna osoba lubimy tak wschody i zachody, porostu jesteśmy leniwi albo jesteśmy słabi w obróbce
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostrytux Zobacz posta
    Widzisz jest tak:...........
    Nie mialem na mysli obrobki ani zadnych 'magicznych' PSowych zabiegow.
    Byc moze z racji tego, ze dosc czesto pokazujesz takie kadry, pierwsze co mi przyszlo na mysl, ze to Twoje. Nie bylo to bynajmniej uwlaczanie autorowi.

    Arku, zdjecie jest piekne... i nie ma co gadac ...tylko jak to koledzy mowili... od razu w ryj).

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paablitos Zobacz posta
    Pierwsze co zrobilem po otworzeniu to sprawdzilem czy to Twoje zdjecie... bo wygladalo mi zupelnie jak Ostrego.
    Bardzo fajnie wyszlo. Super mgielkowo-swietlny klimat.
    Zdecydowanie traktuję to jak komplement, ale fakt, że byliśmy tam razem
    Dziękuję za komentarze niestety u mnie notoryczny brak czasu!!!
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez december ; 10-09-2011 o 10:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •