Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: wybrzeże

  1. #1

    Domyślnie wybrzeże

    Kilka bardziej, mniej udanych pocztówek znad naszego morza.
    Patrząc na większość waszych prac, to nie wiem co ja tu robię, ale inaczej się nie dowiem co można by było zrobić lepiej, co jest do kitu itd. Czekam więc na ostrą krytykę.

    1.


    2.


    3.


    4.


    5.

  2. #2

    Domyślnie

    Witamy
    Co robisz na forum ? Uczysz się
    A co do zdjęć -
    1-ka taka sobie. Niezdecydowana, ani falochron, ani morze, ani niebo, ani plaża. Nie wiadomo co chciałeś uchwycić. Chyba wszystko na raz ... no i tyle
    2-ka ma potencjał tylko ja bym wywalił tą podłogę no i trzeba by z obróbką powalczyć
    3-ka mz kosz
    4-ka nie wiadomo gdzie ma punkt ostrości. Potencjał był - woda + kłosy to fajne połączenie i jeszcze do tego niebo to po prawej (ale niestety ucięte). Z innej perspektywy i lepszym ustawieniem AF, mogło być fajnie.
    5-ka fajna ale chyba bym inaczej kadrował np. podejść bliżej i olać ten wiatrak po prawej. Niebo miałeś super.

    Ale to takie moje widzimisię - niech się wypowiedzą prawdziwi fachmeni
    Nikon jest, światło zawsze jakieś też jest, tematów bez liku a czasu za cholerę

  3. #3

    Domyślnie

    całe życie się będę uczył. I coraz częściej przychodzi mi do głowy myśl, że nie mam i nie będę miał tego czegoś żeby zrobić super foty.
    Co najwyżej chyba mogę zostać dobrym rzemieślnikiem.
    Trudno się mówi, ale się nie poddaje.

  4. #4

    Domyślnie

    eeeee marudzisz. Jak przychodziłem na forum to miałem podobne odczucia - co ja tu robię ale zostałem i nie żaluję. Dobrze wykonujący swoją pracę rzemieślnik jest więcej wart niż olewający talent. Ważne czy Cie to cieszy, a jeżeli tak to i innych zacznie cieszyć a przynajmniej interesować to co robisz
    Nikon jest, światło zawsze jakieś też jest, tematów bez liku a czasu za cholerę

  5. #5

    Domyślnie

    5 łykam tak jak jest. Nad 2 można trochę jeszcze popracować, usunąć blik, trochę popastwić się nad chmurami i też może być lepiej. Ogólnie nie jest do kitu, jest nieźle, będzie na pewno lepiej.
    Dziwnym nie jest

  6. #6

    Domyślnie

    Z tych zdjec to piatka jest ok, ale niebo trzeba by delikatniej obrobic bo teraz wyglada na HDRa...

  7. #7

    Domyślnie

    Z tych wszystkich to piątka mi się podoba. Poza tym jedynka byłaby lepsza gdyby była "mocniejsza". Kolory jakieś takie wyblakłe. Ale co ja tam wiem...

  8. #8
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    Też jestem za 5, całkiem dobrze wyszło.
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •