Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Ludziska pisali że mają kłopoty… ale mocniejsze problemy się zaczęły od 12.50
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  2. #12

    Domyślnie

    Dobrze że nie czekałem do dzisiaj z kupnem gramofonu, tylko zrobiłem to wczoraj
    D600

  3. #13

    Domyślnie

    godzina 18:05 - allegro dalej praktycznie nie działa, więc chyba faktycznie policzyli wartość tego tira
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  4. #14

    Domyślnie

    No przecież piszą,że awaria serwisu!
    D90/N50 1.8D/T17-50 2.8/Nissin Di622 MII

  5. #15

    Domyślnie

    Awaria serwisu
    Przepraszamy za trwającą awarię serwisu. Oferty sprzedaży, które powinny zakończyć się w tym czasie, zostaną przedłużone o 24 godziny.
    Przepraszamy za niedogodności.
    Zespół Allegro
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gadas Zobacz posta
    Awaria serwisu
    Przepraszamy za trwającą awarię serwisu. Oferty sprzedaży, które powinny zakończyć się w tym czasie, zostaną przedłużone o 24 godziny.
    Przepraszamy za niedogodności.
    Zespół Allegro
    ...no ciekawe- moje aukcje akurat się kończą i lecą wszystkie- a to co widzę to raczej nie można nazwać poprawnie działającym serwisem :/
    Z6III_10_10-Fisheye_14-30_15-Shift_24-120_26_28-75_45_50_105_100-400_180-600_TC2.0_DJI

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •