Ludziska pisali że mają kłopoty… ale mocniejsze problemy się zaczęły od 12.50
Szukaj
Ludziska pisali że mają kłopoty… ale mocniejsze problemy się zaczęły od 12.50
. . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .
Dobrze że nie czekałem do dzisiaj z kupnem gramofonu, tylko zrobiłem to wczoraj![]()
D600
godzina 18:05 - allegro dalej praktycznie nie działa, więc chyba faktycznie policzyli wartość tego tira
szkoda, że to już nie to samo forum...
No przecież piszą,że awaria serwisu!
D90/N50 1.8D/T17-50 2.8/Nissin Di622 MII
Awaria serwisu
Przepraszamy za trwającą awarię serwisu. Oferty sprzedaży, które powinny zakończyć się w tym czasie, zostaną przedłużone o 24 godziny.
Przepraszamy za niedogodności.
Zespół Allegro
. . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .
Skontaktuj się z nami