Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie [Kanghoy]Poprawiny z Powerem!

    Mało kiedy ktoś wrzuca fotki z poprawin ślubnych, bo i stawki lepszych fotografów skutecznie odstraszają "branie" ich na 2 dni , a czasem byłoby warto, bo ten dzień zazwyczaj mocno luźniejszy i przez ubiór i przez mniej sztywną atmosferę.

    1.

    2.(moja ulubiona klatka z całego repo)

    3.

    4.


    Więcej na blogu www.dawidmiarka.pl .

    Zapraszam do oglądania i komentowania .
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #2

    Domyślnie

    faktycznie czadowo
    D780|17-35|35|50|85

  3. #3

    Domyślnie

    łoo działo się! dobre klatki
    sporo gratów

  4. #4

    Domyślnie

    Tworas,piom, dzięki .
    Cytat Zamieszczone przez Tworas Zobacz posta
    faktycznie czadowo
    Swoim komentarzem w temacie photoaction(luz w temacie, mało luzu na fotach) przyspieszyłeś ten wrzut na forum , liczyłem na to że się nie zawiedziesz :>.

    Może jeszcze ktoś chętny do wypowiedzi? Nikt się nie przyczepi choćby do obróbki w 4?
    Ostatnio edytowane przez Kanghoy ; 02-09-2011 o 12:37
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #5

    Domyślnie

    Extra! Mi się bardzo podoba. Obróbka też.
    Nikon D700 / Marzę o lepszych obiektywach / Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    kurde , przeczytałem poprawiny z ROWEREM i szukam szukam i nie ma roweru na zdjęciach ani jednego bu...

    a poza tym 2 i 4 mi się podoba

    1 taniec w kółku nie wzbudza we mnie poczucia atrakcyjności, subiektywnie to czuję
    3 ludzie podpierający ścianę i to w dodatku rzadko ... może gdyby z góry strzelić byłoby lepiej

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pan.lukasz Zobacz posta
    3 ludzie podpierający ścianę i to w dodatku rzadko ... może gdyby z góry strzelić byłoby lepiej
    No tak, tyle że Ci ludzie stanowią drugi plan .
    Złapanie ostrości canonem na małej przesłonie w tak dynamicznej scenie to jest dość duże wyzwanie, więc nawet bym się nie silił na małą przesłonę(tajemnica poliszynela, tu nie siedzą tylko użytkownicy marki nikon cb to strikte sprzętowe forum, nie ma tam co szukać opinii o zdjęciach). Z góry nie byłoby lepiej, pomyśl o pierwszym planie.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8

    Domyślnie

    Fajnie że zmotywowałem do szybszej wrzuty foty naprawdę bardzo mi się podobają właśnie ze względu na szał
    D780|17-35|35|50|85

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •