Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47
  1. #1

    Domyślnie Karolina i Grzegorz - [plener]

    Witam.

    Karolinę i Grzegorza już poznaliście (klik).

    Teraz cd.


  2. #2

    Domyślnie

    Łazienki (park ujazdowski), mosteczek, most gdański. Pokechałeś po najmniejszej linii oporu, chłopie. Te zdjęcia nawet nie można nazwać klasycznymi, są do bólu wtórne i odtwórcze. Nie chciało Ci się czy para taka?

  3. #3

    Domyślnie

    Nie przesadzasz z tą wtórnością ? Ponoć w naszych czasach wszystko już było. No, może jeszcze nie widziałem zdjęć ślubnych zrobionych w oborze

  4. #4

    Domyślnie

    Myślę że nie wszystko, ale nie w tym rzecz. To co kolega pokazał to największa możliwa sztampa wiejąca banałem na kilometr.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja bym to raczej nazwał bezpiecznym klasykiem. Kadry są ok i pewnie będą się podobać młodym i rodzinie.

  6. #6

    Domyślnie

    Klasyki to robi Iza Górska np. Zerknij, zobaczysz różnicę. Nie widzę w tych kadrach niczego ok. No chyba że ok jest pyknięcie po raz pierdyliard pierwszy tego co pierdyliard fotografów zrobiło przedtem.

  7. #7

    Domyślnie

    DObra, nie będę się kłócił z zawodowcem. Na mój pośledni gust wystarczy.

  8. #8

    Domyślnie

    Czemu od razu kłócił, wymiana poglądów to jeszcze nie kłótnia.

  9. #9

    Domyślnie

    Ale ty nie potrafisz wymieniać poglądów. Ty mówisz co ma być poprawne - wg twojego mniemania oczywiście. Nie zmienia to faktu, że te foty to kotlety - czemu? chyba nie trzeba wyjaśniać. 8 i 9 są fatalne, takie kolory robił stary sony ericsson ustawiony na sepie Nie będę wspominał o braku jakichkolwiek emocji.
    Z6, Z6II, 35 ART, 50Z 1.8, 85 1.4G

  10. #10

    Domyślnie

    Proszę, proszę, i kto to mówi. A według czyjego niby mniemania mam mówić, Twojego? Wujka Zdzisia?

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •