Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez genghiskhan Zobacz posta
    wpierniczanie się panka i wmawianie, że wszystko co nie jest jego twórczością jest wtórne i banalne jest też wkurzające.
    Myślałem że wyżywasz się na forum żeby jakieś frustracje wyładować, ale Ty chyba po prostu jesteś inteligentny inaczej. Ogarnij się, człowieku, i przestań wypisywać bzdury, chyba że lubisz się kompromitować.

  2. #22

    Domyślnie

    Pank był tylko przykładem, nie znam człowieka osobiście, znam tylko jego prace, nie należę do żadnego TWA ani innego kółka różańcowego. Tak wkurzają mnie posty które niczego nie wnoszą, dla mnie to zwykłe trolowanie i tyle. Lepiej mi się zrobi jak forum odetchnie od takich jak Ty i Tobie podobnych, bo to że to forum publiczne nie znaczy że można sobie wypisywać bzdety byle w necie zaistnieć. Co do polemiki zaś gdybyś taką uprawiał to chętnie wymienił bym z Tobą poglądy, ale nie bardzo wiem o jakiej polemice piszesz, bo przeglądając ostatnich +-20 twoich postów nie znalazłem tam żadnej wymiany poglądów a jedynie wyśmiewanie i czepianie się innych, nawet kiedy piszesz że coś Ci się podoba to zaraz ironicznie dorzucasz kamyczek, że jednak nie dokońca.
    prawie wszystko o microstockach
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #23

    Domyślnie

    to forum pełne jest takich ludzi , więc nie ma się czym przejmować - trzeba to olewać i nie wdawać się w dyskusje... nie wszyscy robią co im sie podoba tylko szanują zdanie klientów i pracują zgodnie z zasadą "klient nasz pan" ... nie każdy patrzy na fotografie tak jak fotograf i to co dla Ciebie jest cudowne nie koniecznie spodoba się młodym... a to co jest kotletem może się podobać i spełniać oczekiwania ! Jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki...
    D4s/D3s/D800/S35 1,4HSM /N50mm 1,8G/N85 1,8G/N 70-200mm 2,8 VRII/S8mm f3,5/Sb910/Sb910/YN560

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pershing Zobacz posta
    [...] bo przeglądając ostatnich +-20 twoich postów nie znalazłem tam żadnej wymiany poglądów a jedynie wyśmiewanie i czepianie się innych, nawet kiedy piszesz że coś Ci się podoba to zaraz ironicznie dorzucasz kamyczek, że jednak nie dokońca.[...]
    Bo chyba mam prawo do własnego zdania? Mam też prawo do obrony własnych poglądów. Ale jeśli na tym forum ma się zdanie inne niż ogół to jest to nazywane bzdurami, czepianiem się, trollowaniem itp. A w nagrodę moderator (obiektywny niby człowiek, strażnik porządku) zafundował mi linka do Pajacyka pod anchorem "Fotograf ślubny wrocław" - bardzo to pomysłowe i sprytne... uświadomiło mi, że to forum dla wybranych. A mnie nikt nie będzie dyktował komu mam klaskać.
    Z6, Z6II, 35 ART, 50Z 1.8, 85 1.4G

  5. #25

    Domyślnie

    każdy ma prawo do swojego zdania To co Tobie się nie podoba nie musi odrazu być takie do dupy...
    D4s/D3s/D800/S35 1,4HSM /N50mm 1,8G/N85 1,8G/N 70-200mm 2,8 VRII/S8mm f3,5/Sb910/Sb910/YN560

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez genghiskhan Zobacz posta
    A w nagrodę moderato zafundował mi linka do Pajacyka pod anchorem "Fotograf ślubny wrocław"
    ROTFL xD
    I co, zajarzyłeś tę subtelną aluzję?

    Ze swojej strony pragnę złożyć wyrazy uwielbienia dla owego tajemniczego moderatora. Boskie poczucie humoru.

  7. #27

    Domyślnie

    Ty chłopie może do PIS-u się zapisz bo widzę lubisz teorie spiskowe, Twoje linki działają, a gdyby tu i teraz był jakiś moderator to ta dyskusja by się skończyła teraz.
    A tak na marginiesie może i masz racje, to forum dla wybranych, może więc przenieś się na fotka.pl czy coś podobnego.
    Myślę, że w tym wątku wystarczy, dałem się sprowokować "polemiką" z Tobą i czuję się bardzo nie komfortowo pisząc nie na temat, którego dotyczy ten wątek.
    Ostatnio edytowane przez Pershing ; 08-09-2011 o 00:42
    prawie wszystko o microstockach
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pank Zobacz posta
    ROTFL xD
    I co, zajarzyłeś tę subtelną aluzję?
    Tak jest proszę Pana.
    Przynajmniej kilka dzieciaków dzięki mnie zjadło obiad.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pershing Zobacz posta
    Ty chłopie może do PIS-u się zapisz bo widzę lubisz teorie spiskowe, Twoje linki działają, a gdyby tu i teraz był jakiś moderator to ta dyskusja by się skończyła teraz.
    A tak na marginiesie może i masz racje, to forum dla wybranych, może więc przenieś się na fotka.pl czy coś podobnego.
    Linki działały, bo zmieniłem, a przed chwilą kompletnie usunąłem opis.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez genghiskhan Zobacz posta
    Tak jest proszę Pana.
    Przynajmniej kilka dzieciaków dzięki mnie zjadło obiad.
    Mój Ty bohaterze!

    Ciekawe czy to jakaś zorganizowana akcja i kilku innym pajacom też podmieniono linki?
    Ostatnio edytowane przez pank ; 08-09-2011 o 00:42

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •