Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47
  1. #11

    Domyślnie

    Może jednak wrócimy do tematu sztampy ? To co dziś jest innowacyjne i odkrywcze za rok będzie sztampą, gdy wszyscy zaczną to naśladować.

  2. #12

    Domyślnie

    Być może tak będzie, ale to co tu pokazano to nie ponadczasowe evergreeny tylko to co robią przysłowiowe fotoziutki. Masakra.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pank Zobacz posta
    Być może tak będzie, ale to co tu pokazano to nie ponadczasowe evergreeny tylko to co robią przysłowiowe fotoziutki. Masakra.
    Twoje trzymanie za jaja za to jest
    Z6, Z6II, 35 ART, 50Z 1.8, 85 1.4G

  4. #14

    Domyślnie

    Ty masz chyba chłopie jakąś fiksację na moim punkcie, co? Łazisz za mną, łazisz, smęcisz, jekieś bzdury w necie wyszukujesz. Na randkę się z Tobą nie umówię, bo brzydki jesteś i do tego upierdliwy, a teraz proponuję jednak skupić się na zdjęciach autora wątku bo podejrzewam że wolałby żeby o jego pracach tutaj rozmawiano.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez genghiskhan Zobacz posta
    Twoje trzymanie za jaja za to jest
    ja nie rozumiem czemu w każdym wątku, w którym udziela się Piotrek przytaczasz przykład zdjęcia z tymi jajami albo jego zdjęć z forum canona sprzed 3 lat ?
    Mógłbyś to wytłumaczyć ?

    przepraszam franz za OT w Twoim wątku
    zdjęcia robię

  6. #16
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez genghiskhan Zobacz posta
    Nie będę wspominał o braku jakichkolwiek emocji.
    na nr 4 trochę emocji jest najfajniejsze jest z tego właśnie powodu

  7. #17

    Domyślnie

    Genghiskhan, Wrocław to piękne miasto do tego pełne dobrych fotografów, nie masz tam jakiś kolegów z którymi mógłbyś iść na piwo i się wyżyć, wymienić poglądy, czgoś się nauczyć,tylko siedzisz na forum i uprzykrzasz ludziom życie. Czepiłeś się Piotrka, u mnie w każdym wątku krytykujesz ba w zasadzie w każdym ślubnym wątku Cię pełno i jedziesz po ludziach, żeby to była chociaż jakaś konstruktywna krytyka to ok, ale ty potrafisz tylko napisać "nuda, zwykły kotlet" itp. Z ciekawości przejrzałem twój dorobek na stronie i bardzo mnie rozczarowałeś, bo używając twojego słownictwa jesteś bardzo przeciętnym kotleciarzem, nie znalazłem u ciebie kadrów niebanalnych, pełnych emocji, a sądziłem, że ktoś kto jest tak znudzony pracami innych jest z górnej półki i takie pospolite kadry rzeczywiście mogą go nudzić. Moja teoria jest taka, że poprostu wyżywając się na innych sam się dowartościowujesz i z każdym napisanym tu postem utwierdzasz się w przekonaniu, że Ty jesteś mistrzem, a my malutcy możemy co najwyżej torbę ze sprzętem Ci nosić. Zejdź człowieku na ziemię nie bujaj w obłokach i najpierw naucz się robić reportaże zasługujące na miano dobrej fotografii ślubnej, a potem krytykuj, tylko tak, żeby swą krytyką uczyć, a nie obrażać i zniechęcać.

    Bardzo przepraszam franz, że to w Twoim wątku piszę, ale ciśnienie mi skoczyło, bo co otwieram jakiś wątek ślubny tam genghiskhan udziela ludziom lekcji pokory.
    Co do twoich zdjęć to technicznie są bez zarzutu czyste i przyzwoicie obrobione kadry. To tyle z plusów, minusy znasz więc nie będę powielał wypowiedzi innych.
    prawie wszystko o microstockach
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #18

    Domyślnie

    A czy ty pank, mozesz zrozumiec ze nie kazdy ma takich pojechanych (zeby nie napisac inaczej.... ) młodych, którzy chcą fotki w betoniarkach, z obróbką "disco-polo-foto"? Takich masz klientów, i dla nich robisz fotki. Nie neguje, twoje małpy, twoj cyrk!
    Ale moze ta para chciała super sweetasne, zdjecia na mosteczku, torach, i w krzaczkach? Wiec moze fanz55, nie miał zbyt duzego wpływu na stylistyke pleneru? Tego nie wiemy, ale jest taka mozliwosc, a ty zaraz osadzasz te zdjecia po najgorszej linii. A przeciez od zawsze "klient płaci, klient wymaga". Oceniaj zdjecia pod wzgledem technicznym, a nie gustu. Ja wiem ze Twoje foty sa technicznie dobre, co nie oznacza, ze uwazam ja za całkowite, bezguście!

    Pamietaj ze 95% zwyklych klientów, predzej wybierze takie "klasyki", niz twoja "twórczosc". I ide tu o kazdy zakład!!!
    A argument, ze takich zdjec bylo pierdylion, i nie nalezy takich juz robic, jest calkowicie idiotycznym!!!
    Ostatnio edytowane przez ZgReDoL ; 07-09-2011 o 23:55
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  9. #19

    Domyślnie

    A czy ja gdzieś pisałem że plenerowe zdjęcia mają być szalone czy tam pojechane? Dałem nawet przykład fotografki robiącej świetne, wysmakowane i pełne emocji klasyczne plenery. Zdjęcia pod względem technicznym niech sobie oceniają technicy, dla mnie najważniejszy jest obraz, przekaz, temat, kompozycja, takie tam pierdoły którymi zawracają sobie głowę bardziej fotografowie niż użytkownicy aparatów. Powtórzę jeszcze raz, bo widzę że niektórzy mają poważne problemy z czytaniem. To co tutaj kolega pokazał z klasyką ma tyle wspólnego co gipsowa venus w przydomowym ogródku. To nie klasyka tylko banalna, odtwórcza sztampa. Jeżeli Tobie się to podoba to cieszę się szczerze że moje zdjęcia są dla Ciebie bezguściem, byłbym mocno zmartwiony gdyby było odwrotnie. Co do "klient płaci, klient wymaga" też pozwolę sobie mieć odmienne zdanie, po to się robi portfolio żeby znalazł się klient który zapłaci za to czego Ty wymagasz.

  10. #20

    Red face

    Cytat Zamieszczone przez Pershing Zobacz posta
    Genghiskhan, Wrocław to piękne miasto do tego pełne dobrych fotografów, nie masz tam jakiś kolegów z którymi mógłbyś iść na piwo i się wyżyć, wymienić poglądy, czgoś się nauczyć,tylko siedzisz na forum i uprzykrzasz ludziom życie. Czepiłeś się Piotrka, u mnie w każdym wątku krytykujesz ba w zasadzie w każdym ślubnym wątku Cię pełno i jedziesz po ludziach, żeby to była chociaż jakaś konstruktywna krytyka to ok, ale ty potrafisz tylko napisać "nuda, zwykły kotlet" itp. Z ciekawości przejrzałem twój dorobek na stronie i bardzo mnie rozczarowałeś, bo używając twojego słownictwa jesteś bardzo przeciętnym kotleciarzem, nie znalazłem u ciebie kadrów niebanalnych, pełnych emocji, a sądziłem, że ktoś kto jest tak znudzony pracami innych jest z górnej półki i takie pospolite kadry rzeczywiście mogą go nudzić. Moja teoria jest taka, że poprostu wyżywając się na innych sam się dowartościowujesz i z każdym napisanym tu postem utwierdzasz się w przekonaniu, że Ty jesteś mistrzem, a my malutcy możemy co najwyżej torbę ze sprzętem Ci nosić. Zejdź człowieku na ziemię nie bujaj w obłokach i najpierw naucz się robić reportaże zasługujące na miano dobrej fotografii ślubnej, a potem krytykuj, tylko tak, żeby swą krytyką uczyć, a nie obrażać i zniechęcać.

    Bardzo przepraszam franz, że to w Twoim wątku piszę, ale ciśnienie mi skoczyło, bo co otwieram jakiś wątek ślubny tam genghiskhan udziela ludziom lekcji pokory.
    Co do twoich zdjęć to technicznie są bez zarzutu czyste i przyzwoicie obrobione kadry. To tyle z plusów, minusy znasz więc nie będę powielał wypowiedzi innych.
    Psychologię studiujesz? Lepiej ci się zrobiło? Jeśli wpisy na forach dyskusyjnych aż tak podnoszą ci ciśnienie to lepiej wyłącz kompa i idź się dotlenić Nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że polemika z pankiem jest zabroniona. To nie ja ostro pojechałem autorowi wątku po rajtach. Owszem nazwałem te foty kotletami (tak lubię to słowo ostatnio) no bo nimi są, ale wpierniczanie się panka i wmawianie, że wszystko co nie jest jego twórczością jest wtórne i banalne jest też wkurzające. Tzn kotlet spod ręki znajomych z TWA nie będzie wtórny - ba będzie oklaskiwany. Ja i inni niestety nie zaliczają się do tego TWA więc na forum można co chwile zobaczyć ostrą wymianę zdań.
    Z6, Z6II, 35 ART, 50Z 1.8, 85 1.4G

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •