Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie jaki prezent dla posiadacza nikona d3000? osłona, tulipan... jaki?

    witam.
    moja dziewczyna posiada nikona d3000 i chce kupić jej jakiś prezent i ma to być coś do aparatu..
    wiele razy wspominała o tulipanie i już chciałem go kupić ale przeczytałem że to do tego aparatu niepotrzebne i że czasem nie pasuje itd..
    od razu powiem, że w ogóle się na tym nie znam, więc przepraszam za być może głupie, śmieszne pytania.

    proszę mi doradzić jaki mam kupić tulipan żeby nie był to jakiś bubel no i żeby oczywiście pasował do aparatu.
    jeśli nie tulipan to może coś innego co by się jej przydało.
    jak się da to po proszę o linki z allegro.
    dziękuje!!

  2. #2

    Domyślnie

    tulipan nieeee
    goździki kup bo teraz modne a z kwiatów się kobiety zawsze cieszą

  3. #3

    Domyślnie

    Tulipan, o którym wspomina dziewczyna to osłona przeciwsłoneczna na obiektyw. Aby Ci doradzic jaki masz kupic, musisz podac dokładnie model obiektywu, bo sam aparat nie ma tu znaczenia. Wazna jest srednica obiektywu, no i tez nie na kazdy tulipana sie zakłada. Musisz podac wiecej szczegółów.
    Mozesz równiez zakupic, np. dobry pasek do aparatu, neoprenowy np Matin, który jest o wiele wygodniejszy od tego nikonowskiego badziewa. Delikatna szyja kobiety, bedzie zadowolona.
    Kazdy fotograf, ma karty pamieci, wiec zakup fajne etui, ułatwia ogranąć te malenstwa latajace po torbie.
    euti na karty
    pasek

    Nawet kupujac wszystkie te rzeczy, nie wydasz wiecej jak 100zł, ale nie wiem jaki zakładasz budżet na prezent. Decyzja nalezy do Ciebie.
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  4. #4

    Domyślnie

    podejrzewam że ma obiektyw 18-55. oczywiście przed zakupem osłony jeszcze to sprawdzę.

  5. #5

    Domyślnie

    Wiec na ten obiektyw, tulipana sie nie kupuje, tylko ew. pełną osłonę, dodatkowo wkrecaną na wewnetrzny gwint obiektywu.
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  6. #6

    Domyślnie

    jakis link?

  7. #7

    Domyślnie

    Jak robi zdjęcia z wbudowaną lampą to może taki dyfuzor ? http://allegro.pl/dyfuzor-pop-up-3-k...800424752.html

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    sprawdz czy taka (pelna) oslona nie bedzie winietowala przy szerszym koncu bo 18 to juz quite wide wiec ja bym oslone dobrze sprawdzil

  10. #10

    Domyślnie

    jakim sposobem mam to sprawdzić? to ma być prezent- niespodzianka ;/ zupełnie się na tym nie znam, więc pojęcia " winetowała" i " quite wide " nic mi nie mówi
    a po drugie jedyna opcja to zakup przez internet, bo w moim mieście nie ma takich akcesoriów.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •