Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Szukam tytułu piosenki

    Dzień dobry

    Szukam tytułu jednego z utworów Lady Pank, nie wiem co to lecialo , w każdym razie jestem pewien że jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych utworów tego zespolu, byla to raczej ballada ale taka szybsza, wpadajaca w ucho - ktos ma jakies pomysly ?

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Youtube -> lady pank -> przeglądanie po kolei?
    No jestem w trakcie ale za cholere nie moge znalezc :/

  4. #4

    Domyślnie

    Może na wiki, lista piosenek albo coś takiego - skojarzysz po tytule, albo Ci się nasunie?

    No i w ogóle jesteś pewien ze to Lady pank ?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Może na wiki, lista piosenek albo coś takiego - skojarzysz po tytule, albo Ci się nasunie?

    No i w ogóle jesteś pewien ze to Lady pank ?
    Jestem pewien, no nie moge znalezc :/ A wiem ze to jest znane, na judupie to jakies stare te piosenki wyskakuja, ta byla chyba jedna z nowszych. W kazdym razie - bardzo ladna melodia, no nic szukam dalej :/
    PO slowach niestety nie skojarze bo akurat wtedy juz malo kojarzylem wogole.

  6. #6

    Domyślnie

    Może Wspinaczka?? To jakiś nowszy kawałek czy coś starego ??
    Nie muszę robić wspaniałych fotografii, chcę robić je świadomie, reszta przyjdzie z czasem.
    Nikon i klamoty

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tharkun Zobacz posta
    Może Wspinaczka?? To jakiś nowszy kawałek czy coś starego ??
    Tak mi sie zdaje ze nowszy bo pamietam ze glos panasewicza wydawal sie juz nie taki jak kiedys (szceniacki) tylko byl bardziej dojrzaly.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    Tak mi sie zdaje ze nowszy bo pamietam ze glos panasewicza wydawal sie juz nie taki jak kiedys (szceniacki) tylko byl bardziej dojrzaly.
    Jezeli mam byc szczery to Lady Pank sie dawno skonczylo, lata swietnosci byly wlasnie z tym "szczeniackim" glosem, teraz to juz tylko komercja....

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Jezeli mam byc szczery to Lady Pank sie dawno skonczylo, lata swietnosci byly wlasnie z tym "szczeniackim" glosem, teraz to juz tylko komercja....
    ja tam nie wiem co sie skonczylo a co nie, interesuje mnie tylko ten jeden kawalek ktorego nie moge sobie przypomniec :/

  10. #10

    Domyślnie

    Maaaaaaaaaam!
    Ale dopiero jak mi kumpel przypomnial.

    http://www.youtube.com/watch?v=uEA600ocvHY

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •