Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Żurawie

  1. #1

    Domyślnie Żurawie


    Witajcie. Zdjęcia nie są pro, zapewne wiele im brakuje, ale starałem się wycisnąć ile się dało. Każdy, kto podchodził żurawie doskonale wie, jakie te bydlęta są płochliwe

    1.

    2.

    3.

    4.

  2. #2

    Domyślnie

    dla mnie w 1 za dużo trawy u dołu

  3. #3

    Domyślnie

    szkoda , że uciekły - ale gratuluje spotkania

  4. #4

    Domyślnie

    akurat na Warmii spotkanie z Żurawiem to nie problem. Nad ranem potrafią niemal wejść na ogród - mam kilka takich zdjęć z okna, ale niestety jeszcze dość ciemnawo było i raczej tylko dokumentalnie. w tym przypadku podchodziłem zająca, żurawii nie widziałem w tym zbożu. dopiero w ostatniej chwili zauważyłem te łby i takie oto efekty. innym razem wręcz goniłem za żurawiem, który mając mnie kompletnie w dupsku, oddalił się "na piechotę" przechodząc w międzyczasie przez ogrodzenie z drutu kolczastego.

  5. #5

    Domyślnie

    Gratuluję spotkania - zdjęcia cenne bo z podejścia 2 - to na Ciebie tak ,,drze" dzioba ?
    pozdrawiam
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erde Zobacz posta
    Każdy, kto podchodził żurawie doskonale wie, jakie te bydlęta są płochliwe
    No i właśnie o to chodzi żeby ich nie podchodzić

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebaok Zobacz posta
    No i właśnie o to chodzi żeby ich nie podchodzić
    no jasne Kto by nie chciał (no dobra, raczej niewielu by chciało :P) spędzić parę dni jak pamiętny Artur Tabor w czatowni, na bagnie, czekając na najlepsze ujęcie!

    na dwójce faktycznie, zaczęły się drzeć jak wystartowały po kilku pstrykach migawki.

    poniżej kilka zdjęć czysto dokumentalnych - też żurawie z tego lata.

    1. wspominany już kadr z okna w pokoju, 4 rano, wychodziłem właśnie na zdjęcia
    crop:

    oraz pełen kadr na 300mm DX

    2. tutaj siedziały na sąsiedniej łące, podczołgałem się do płotu na jakieś 15 metrów a potem... teść wypuścił nasze psy na łąkę i mogłem zapomnieć o żurawiach...

    3. tutaj strzelane z tarasu
    Ostatnio edytowane przez erde ; 08-09-2011 o 18:22

  8. #8

    Domyślnie

    no to w takim razie - kiepskie nam zdjęcia pokazujesz ...

    pozazdrościć widoków za oknem - ale jak się takie ma to się ich nie docenia - to taki żarcik - ciężkawy
    Ostatnio edytowane przez Szardin ; 08-09-2011 o 18:54

  9. #9

    Domyślnie

    a gdzie ja porównałem swoje prace do prac Tabora? proponuję czytać ze zrozumieniem. na początku zaznaczyłem wyraźnie, że zdjęcia nie są profesjonalne. nie mam ani odpowiedniego sprzętu ani doświadczenia, dlatego jest jak jest.

  10. #10

    Domyślnie

    Gdyby nie słońce to 2 z drugiego zestawu byłaby niezła
    Przy okazji, wracam ciągle do 1 z pierwszego zestawu, jakoś przykuła mi wzrok
    Przyjemnie się ogląda te zdjęcia
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •