Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Stałki

  1. #21

    Domyślnie

    Dzięki za wskazówki, 18-105 chyba sprzedam a pod D90 chce kupić coś w stylu Sigma 10-20 mm f/3.5 EX DC HSM. I oczywiście te stałki pod D300s.
    D300s; D700: T17-50 F/ 2,8 VC; N24-70 F/2,8; S70-200 F/ 2.8

  2. #22

    Domyślnie

    Nie bardzo rozumiem, po co chcesz sprzedawać 18-105. Szkoło nie jest niczym wybitnym, ale jak już go masz, to sprzedając tylko stracisz.
    Rules are foolish, arbitrary, mindless things that raise you quickly to a level of acceptable mediocrity, then prevent you from progressing further.
    Michał poleca: D750 / Z5 / 24-70

  3. #23

    Domyślnie

    To znaczy ba ja go prawie nie używam, a chciałbym kupić coś innego. Np właśnie stałke 50mm F/ 1,4. Ale mówisz że to nie miało by większego sensu?
    D300s; D700: T17-50 F/ 2,8 VC; N24-70 F/2,8; S70-200 F/ 2.8

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karolt Zobacz posta
    Nie bardzo rozumiem, po co chcesz sprzedawać 18-105. Szkoło nie jest niczym wybitnym, ale jak już go masz, to sprzedając tylko stracisz.
    Bo ma T17-50 w którym dublują się ogniskowe?
    ...Ja bym sprzedał Nikkora.

    Cytat Zamieszczone przez coolpix Zobacz posta
    a chciałbym kupić coś innego. Np właśnie stałke 50mm F/ 1,4
    skoro pozbywasz się 18-105 to bym pomyślał o 85mm jako uzupełnieniu ogniskowej.
    FX

  5. #25

    Domyślnie

    Z tym 85mm to najlepszy pomysł tylko 1,4 kosztuje około 5500zł, a 1,8 nie zbyt "mi się podoba". Ale przemyślę, dzięki wielkie. Chyba że sigma 85mm 1,4? Miał ktoś doświadczenie z takim szkłem?
    D300s; D700: T17-50 F/ 2,8 VC; N24-70 F/2,8; S70-200 F/ 2.8

  6. #26

    Domyślnie

    85mm 1.4G faktycznie tyle kosztuje, raczej chodziło mi o wersję D która jest tańsza.
    Sigmy są bardzo chwalone ale jak to w Sigmach bywa trzeba sobie dobrać dobrą sztukę do body.

    Zresztą ja stoję przed podobnym zakupem.
    Najpewniej kupię pewnie 85mm 1.4D bo używkę idzie wyrwać za 2600pln
    FX

  7. #27

    Domyślnie

    Ja chyba jednak wolę poczekać i kupić 1,4G. A jak na razie 50mm 1,4G. tak do portretu, na początek myślę że wystarczy
    D300s; D700: T17-50 F/ 2,8 VC; N24-70 F/2,8; S70-200 F/ 2.8

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erbe Zobacz posta
    Bo ma T17-50 w którym dublują się ogniskowe?
    No i co z tego, że się dublują? To nie wolno mieć zapasowego szkła na półce, choćby po to, żeby komuś móc pożyczyć? Ile na nim zarobi sprzedając? Bez sensu.
    Co do kupowania, którekolwiek z trzesz szkieł, które wymieniłem, i nic więcej do szczęścia nie trzeba, na tym poziomie cenowym.
    Rules are foolish, arbitrary, mindless things that raise you quickly to a level of acceptable mediocrity, then prevent you from progressing further.
    Michał poleca: D750 / Z5 / 24-70

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •