Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Zaawansowane przesyłanie pliku wideo - YT Problem

    Witajcie
    Chcę posłać na ju tiub pewien prawie 7gb film podzielony na dwie czesci (po 3,5gb) i chciałem skorzystać z "Zaawansowane przesyłanie pliku wideo" - zawsze jak bedzie problem z netem, to nie bede zaczynał od zera, jednak mam problem. Na poczatku nie chciało mi sie załadowac okienko, gdzie moge wybrac film i zaznaczyc, aby sie ładowało...potem sciągnąłem zalecaną Jave 1.6 i wyskoczył inny problem
    "Nie zainstalowano języka Java lub nie włączono jego obsługi. Możesz uzyskać więcej informacji na temat włączania obsługi języka Java lub cofnąć się i spróbować użyć standardowej strony przesyłania. "

    Nie jestem najlepszy w komputerach, wiec prosze o pomoc! Szukałem w google, jednak zero konkretów

    PZ

  2. #2

    Domyślnie

    Czy wysylasz plik przegladarka INNA niz Chrome? Ostatnio zauwazylem, ze jakos tak wychodzi, ze kazda inna przegladarka ma problemy z transferem, a ta spod znaku Google dziala perfekcyjnie... Hmm, ciekawe...

  3. #3

    Domyślnie

    TO powiem CI cos ciekawszego Wysyłałem z mozilli, z chroma i to samo....a stary explorer zasuwa - na nim wszystko ok
    Tylko mnie ciekawi, jak sie wysyła tym systemem na porcje? Czy to jakos gdzies sie zatrzymuje czy moze po prostu jak odpali się kompa to automatycznie pobudza wysyłanie, a moze wystarczy tylko wejsc na yt?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Hmm, ciekawe...
    Spisek??

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Spisek??
    Najnowsza Opera plus Blogger :
    Twoja przeglądarka nie jest już obsługiwana przez Bloggera. Niektóre elementy Bloggera nie będą działać i mogą występować problemy.
    Jeśli już masz z czymś problem, wypróbuj przeglądarkę Google Chrome. | Zamknij
    Na to wychodzi , że google na siłe chce nam wciskać Chrome .
    Oj ciężkie czasy nadchodzą....

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Spisek??
    Pytanie retoryczne?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •