Witam.
Postanowiłem napisać na forum ponieważ chciałbym poradzić się doświadczonych posiadaczy lustrzanek Nikon. Sam od jakiegoś czasu użytkuję Nikona D300s. Chciałbym spytać co będzie mi potrzebne do portretów. To znaczy jakie szkło (szkła) ponieważ nie mam w swoim zestawie żadnego szkła do portretu. Myślałem nad kilkoma ale nie mam pojęcia czy dobrze kombinuje.
Pozdrawiam Serdecznie.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami