Witam,
Potrzebuję porady dotyczącej produktów Sika. Chodzi o elastyczne (możliwe pęknięcia, rysy), wodoodporne (woda pitna) połączenie betonu z zakotwionym w nim stalowym kątowniku.
Dzięki
Szukaj
Witam,
Potrzebuję porady dotyczącej produktów Sika. Chodzi o elastyczne (możliwe pęknięcia, rysy), wodoodporne (woda pitna) połączenie betonu z zakotwionym w nim stalowym kątowniku.
Dzięki
Ja używam do kotwień tego http://www.fischerpolska.pl/main/index.html a tu masz program do doboru kotew i materiałów http://www.ziwu-soft.de/bemessung/fi...nload-compufix
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 30-08-2011 o 19:57 Powód: pis. (to--->do)
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Chyba najłatwiej tam zadzwonić - mają dośc dobre wsparcie techniczne.
Czesc, Serwus, Strzalka, Witka, Siema, Elo, Hej, Jak tam? - mowi Rafał
Skontaktuj się z nami