Pewnie był już poruszany temat (nie znalazłem z braku czasu) banków na zdjęcia.
Ja znalazłem taką obudowę http://fenn.pl/product_info.php?products_id=2033 (dysk trzeba dokupić).
Co sądzicie o niej?
Jakie są Waszze doświadczenia z takimi urządzeniami i co proponujecie (urzytkujecie) sami?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami