Szukaj
piękne. szkoda że twarzy nie widać i chodnik ktoś rozwalił.
Zdjęcie jest ciekawe, jednak po kilku dniach przerwy dalej nie wiem jak je dokładnie opisać. Z jednej strony jest inne, fajnie pokazane, coś chwyta ale nie do końca... Jednoczesną zaletą i wadą jest właśnie "brak" modelki. Co by nie mówić, jej udział jest nie zbyt duży. ;p Masz jeszcze jakieś z tej sesji?
A ja sie tak zastanawiam, czy w tym dziale oprócz szczególnej dbalości o stylizacje/wizaż modelki - nie powinno sie też przyłożyć większej wagi do tła. szczególnie tutaj.. gdzie ściany są odrapane, miejscami brudne.. a to kilka chwil stemplowania i by tak nie raziło... Chyba że tylko mi się to rzuca w oczy![]()
Nie po to się ciągnie modelkę w "brudne" miejsca, by je potem czyścić.Kolejna trudna w odbiorze praca. Inna.
a ja dla mnie to wyglada na zdjecie zrobione przy okazji robienia przez kogos zdjec
jestem na nie
Skontaktuj się z nami