Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Mazurski zachód

    taki widok spotkałem podczas żagli na mazurach
    "Of course, there will always be those who look only at technique, who ask „how,” while others of a more curious nature will ask „why”."
    Man Ray

  2. #2

    Domyślnie

    ciemno, bez motywu, rozmazane i chyba leci w lewo
    D3100+kit | 50 f/1.8 | 70-300 f/4-5,6 G ED VR | FIRST C3550 | Nissin Di466 i różnego innego złomu pełno...
    Never back down!

  3. #3

    Domyślnie

    no i syfy na matrycy.....

  4. #4

    Domyślnie

    Przecież autor dał wyraźnie do zrozumienia, by nie pytać "how" tylko "why". Dla mnie odpowiedź oczywista: because of colours.
    A new shit has come to light...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Duder Zobacz posta
    Przecież autor dał wyraźnie do zrozumienia, by nie pytać "how" tylko "why". Dla mnie odpowiedź oczywista: because of colours.
    Wiesz tak mozna obronic niemal kazdego zachodowego gniota a sadze, ze nie o to autorowi chodzilo

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Duder Zobacz posta
    Przecież autor dał wyraźnie do zrozumienia, by nie pytać "how" tylko "why". Dla mnie odpowiedź oczywista: because of colours.
    to jest cytat z mojej sygnatury, a nei umieszczony KONKRETNIE do tego zdjecia.
    Aczkolwiek zgadzam sie z cytatem zawsze, wszedzie a branie go za wymówke do ratowania gniotów, jest niepowazne bądź smieszne.

    syfy są faktycznie z pospiechu musialem wrzucic wersje niewyczyszczona, niechcacy.
    "Of course, there will always be those who look only at technique, who ask „how,” while others of a more curious nature will ask „why”."
    Man Ray

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •