Więc tak, chcę wkroczyć do świata pół-profesjonalnych lustrzanek, a dokładnie atakuje D90. I mam kilka wątpliwości.
Mam osobiście D5000 z kitowym 18-55 obiektywem, będę stawiał ten aparat na bok i dokupywał D90 z obiektywem pod portret (50mm 1.. I teraz pytanie, czy warto?
Co mnie odrzuca to brak AF'a w D5000 co było by bardzo bolesne na tak małym wizjerze, czy warto zakupić tak starą lustrzankę jak D90 ?
Nie sprzedaje D5000 z dwóch powodów - Dlatego że nie wyciągnął bym dużo nawet w tak perfekcyjnym stanie jak teraz, stracił bym więcej niż pół ceny... A zawsze jest ktoś chętny w domu żeby użyć tej lustrzanki.
Czy myślicie że dobrze postępuje?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami