Czesc, wrzucam troszke zdjec z moich wakacji. Mam nadzieje ze nie za duzo ale juz nie potrafilem bardziej uszczuplic tego zestawu. Komentarze i krytyka mile widziana
Szukaj
Czesc, wrzucam troszke zdjec z moich wakacji. Mam nadzieje ze nie za duzo ale juz nie potrafilem bardziej uszczuplic tego zestawu. Komentarze i krytyka mile widziana
N D80 | N 18-70 f3.5-4.5 | S 70-300 f4-5.6 Macro| N 50 f1.8 | Samyang 8mm | N SB-600 |
Galeria Zapraszam do ogladania i komentowania
Skontaktuj się z nami