Dzisiaj u Babci czekając na obiad zacząłem przeglądać ową gazetę wymienioną w tytule i kiedy zobaczyłem to zdjęcie http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Ob...6371250810.jpg na prawie połowie strony to wpadłem z szał... Jak dla mnie za taką zniewagę powinni tego fotografa ehh sam nie wiem szkoda gadać na pewno jeśli to była by moja córka albo ktoś bliski to facetowi bym nogi powyrywał i nie powiem gdzie wsadził. A wy co o tym myślicie?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami