Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Daria

  1. #1

    Domyślnie Daria

    Hej, fotografuję od około roku, codziennie zaglądam na to forum, czytam porady, czasem też komentuję wasze posty ale i zamieszczam własne pojedyncze zdjęcia. Niestety nie są zbyt ochoczo komentowane, przez co trudno jest mi się doskonalić. Dzisiaj chcę wam pokazać kilka zdjęć z mojej ostatniej amatorskiej sesji w Poznańskim Ogrodzie Botanicznym. Bardzo proszę o wasze rady i opinie. Z góry dzięki. Pozdrawiam.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

  2. #2

    Domyślnie

    Technicznie zdjęcia są dobre ale razi jeden i ten sam kamienno-uśmiechnięty wyraz twarzy modelki. Domyślam się, że dziewczyna pierwszy raz przed obiektywem, mimo to, Twoim zadaniem oprócz naciskania spustu migawki jest nie zrobić z niej siedzącego kołka Nr. 3 z serii jest najlepszy.
    Ostatnio edytowane przez verus ; 17-08-2011 o 19:08

  3. #3

    Domyślnie

    Jak wyżej. 3 i 5 są do bólu klasyczne i ograne, ale dlatego, że to się sprawdza. To z modelką tu się nie popisałeś. Na 1 i 2 nieciekawe sztuczne światło i za duża głębia. Na cztery blask za mocny, a kadr niekoniecznie udany.

  4. #4

    Domyślnie

    wg mnie jedynka jeszcze się broni , fakt troszkę wygląda to tak jak by dziewczyna miała zablokowane plecy , ale kadrowo najlepiej ze wszystkich . Co do reszty to jak wyżej . Pozdrawiam
    FX

  5. #5

    Domyślnie

    i kolejna moja kumpela z LO na fotach piękne dziewcze, sama kiedy s fotografowałam Darię, nawet tu na forum była, ale chyba udało mi się ją troszkę bardziej wyluzować a to przy niej chyba kluczowa kwestia, bo jest przed obiektywem dość nieśmiała - co niestety póxniej widać.
    Jeśli chodzi o zdjęcia - na 1 coś złego dzieje sie na twarzy.. kolor u mnie troche siny i policzki wyszły jakies takie nadmuchane. rozjasniłabym też troche twarz na 4.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agatatoja Zobacz posta
    rozjasniłabym też troche twarz na 4.
    a myślałem żeby przyciemnić właśnie, zwłaszcza po lewej...(prawy polik)...

  7. #7

    Domyślnie

    kolory całkiem ciekawe i zdjęcia przyjemne, ale jedno co mnie razi szczególnie to bardzo niekorzystny skrót nóg na 2. Taki krasnal ogrodowy wyszedł ;p

  8. #8

    Domyślnie

    Dlaczego napisy na zdjęciu są w języku angielskim? Podnosi to jakkolwiek rangę tych zdjęć? To sesja na zlecenie Vogue?
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  9. #9

    Domyślnie

    Kolega to chyba jakąś "przerwę w życiorysie" zaliczył...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    Kolega to chyba jakąś "przerwę w życiorysie" zaliczył...
    Około dekadę, byłem zajęty robieniem zdjęć
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •