tego można sobie w Polsce kupić, zrobią na zamówienie![]()
Szukaj
tego można sobie w Polsce kupić, zrobią na zamówienie![]()
No ale chyba nic nie pobije tego symulatora hahah http://www.youtube.com/watch?v=TkfvN...eature=related .
Bebechy z Golfa IV
Najlepszy jest pierwszy komentarz pod tym filmem.
A co do Blocka, to też kolesia lubię. Ma hobby, to sobie jeździ. Ludzie wrzucają na You Tube gorsze i nudniejsze filmy. Co do "poupalanego" asfaltu, to przecież norma, że taki przejazd trzeba kilka razy przećwiczyć, potem jeszcze powtarza się ujęcia, nawet jeśli wszystko poszło dobrze. Jeżeli się komuś filmy Blocka nudzą, to nie musi ich oglądać. Osobiście uważam, że każda jest inna i przyjemnie się je ogląda. Wrzucę jeszcze od siebie mój ulubiony film Kenem:
http://www.youtube.com/watch?v=Av0VsTxJd78
The pięćdziesiąt
Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.
Kurcze ja od czasu do czasu wyciągam zza telewizora fotel z kierownicą (playseat taki biały + logitech g25) i gram.....uwaga głównie w GRID na PS3. Świetna gra pod względem grania. Dla mnie takie gry to gry, nie można czuć samochodu w takich grach, samochód ma jakieś przeciążenia, czuje się kiedy wpada w poślizg, kiedy się przechyla itd.....u mnie kierownica po prostu czasem sobie drga i owszem za mocne depnę gaz to mnie obróci, ale i tak daleko temu do realizmu.... No chyba, że nie grałem właśnie w gry które wymieniacie....najlepsze jest to, że głównie z fotela korzystają ....moje dwa koty. Niestety częściowo potraktowały go jako drapak :/
Tak czy siak polecam GRID dla czystej rozrywki i jazdę mustangiem
A Ken dla mnie robi to za co dostaje kasę, lubi to i ludzie to lubią.
Skontaktuj się z nami