Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie cluscowo warsztatowo z Trójmiasta :)

    No to ja może zacznę aktowo na początek. W miarę obrabiania zdjęć będę tu wrzucał następne kadry i rad będę z komentarzy i opinii na temat mojej radosnej twórczości

    No to na początek Dalia:

    1.
    DALIA

    clusca
    Fufu X

  2. #2

    Domyślnie

    Fajna fotka - spokojna delikatna i subtelna, bardzo przyjemna w odbiorze.
    Zgadzam się z mOSAd'em (i Tobą potem), że skupiając się na fragmentach zdjęcia ten kosmyk włosów na szyi minimalnie przeszkadza - linia ciała fajnie prowadzi wzrok aż tu nagle "WTF is this"? Niemniej, to drobiazg.
    Jak dla mnie super, co jednak nie znaczy że wiem że tak lub inaczej to powinno wyglądać
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Azazel85 Zobacz posta
    Fajna fotka - spokojna delikatna i subtelna, bardzo przyjemna w odbiorze.
    Zgadzam się z mOSAd'em (i Tobą potem), że skupiając się na fragmentach zdjęcia ten kosmyk włosów na szyi minimalnie przeszkadza - linia ciała fajnie prowadzi wzrok aż tu nagle "WTF is this"? Niemniej, to drobiazg.
    Jak dla mnie super, co jednak nie znaczy że wiem że tak lub inaczej to powinno wyglądać
    No właśnie ten kosmyk Ehh, zajęty byłem większymi fragmentami (o ile pamiętasz te zdjęcia pochodzą jeszcze z części "bieliźnianej" ), może dlatego ten mały kosmyczek mi nie przeszkadzał. Teraz natomiast sam jestem w opozycji do kosmyka i chyba zaraz go usunę

    Dzięki za opinię i czekam aż "konkurencja" pokaże swoje zdjęcia. Jestem ciekaw co Wam się na matrycy zarejestrowało
    clusca
    Fufu X

  4. #4

    Domyślnie

    Poprawiłem kosmyka i lekko podciągnąłem modelkę Mam nadzieję, że jest odrobinę lepiej.

    clusca
    Fufu X

  5. #5

    Domyślnie

    Odrobinę brakuje mi kontrastu. No i oczywiście jak to na warsztatach dyskusja na temat wysokości cięcia dołu
    Może bardziej w tym kierunku (mimo że praca na małym jpg-u to zły pomysł):


  6. #6

    Domyślnie

    Za ciemne i nogi brzydko przycięte.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  7. #7

    Domyślnie

    Ja z tym kontrastem się cackam, a trzeba było od razu suwakiem pojechać porządnie Piotrze, o wiele lepiej Twoja wersja wygląda, choć do końca nie jestem przekonany do cięcia w tym miejscu. Wiem, że w moim przypadku to cięcie w dolnych okolicach łydki nie wygląda za szczęśliwie, ale stopy się nie załapały

    Przemyślałem... chyba lepiej jednak po amerykańsku niż w kostce

    Ok, biorę się za inne kadry, bo pomyślicie, że mam tylko jeden i się nad nim pastwię
    clusca
    Fufu X

  8. #8

    Domyślnie

    Po amerykansku lepiej. Kadr super!!!!

  9. #9

    Domyślnie

    Ok, biorę się za inne kadry, bo pomyślicie, że mam tylko jeden i się nad nim pastwię
    Dawaj, dawaj

  10. #10

    Domyślnie

    No to ja jeszcze takie dwa:


    2. DALIA



    3. DALIA

    clusca
    Fufu X

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •