Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Jaki kalibrator?

    Znajomy kalibrator poleciał do Irlandii rzucając mnie na głęboką wodę.
    Co dla amatora robiącego sporo odbitek?
    Cenowo odpowiada mi Spyder2express, Spyder 2, ostatecznie Spyder 2 PRO
    Macie jakieś doświadczenia?
    Ostatnio edytowane przez Wini ; 14-02-2007 o 12:24
    Wini
    Zakupy świąteczne dla 25 członków rodziny robię 24 Grudnia,na stacji benzynowej

  2. #2

    Domyślnie

    GretagMacbeth Eye One Display

  3. #3

    Domyślnie

    potwierdzam, Eye One polecal mi kazdy fachowiec, Spydera... nikt. Mam, uzywam, chwale sobie
    D80 + MB-D80 | T [17-50, 28-75] F2.8 | N 70-200 F2.8 | SB-600i800 | DigiMate III... i inne pierdółki

  4. #4

    Domyślnie

    Znalazłem takie urządzenia:
    GretagMacbeth EyeOne Display2
    EIZO GretagMacbeth i1Display2
    huey

    Które i dlaczego jest dla mnie?
    Wini
    Zakupy świąteczne dla 25 członków rodziny robię 24 Grudnia,na stacji benzynowej

  5. #5

    Domyślnie

    Do jakiego monitora? To wbrew pozorom ważne, gdyż niektóre mają dołączone oprogramowanie z API o monitora, a niektóre mają być na liście referencyjnej.
    Ostatnio edytowane przez Tom01 ; 08-03-2007 o 10:42
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Do jakiego monitora? To wbrew pozorom ważne, gdyż niektóre dołączone posiadają API a niektóre mają być na liście referencyjnej.
    Eizo S2100
    Wini
    Zakupy świąteczne dla 25 członków rodziny robię 24 Grudnia,na stacji benzynowej

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wini Zobacz posta
    Eizo S2100
    Trza brać Lafota. Ma API do tego monitora i umożliwi kalibrację sprzętową (!) z postprocessing'iem (!!), czego nie zrobi oryginalny Color Navigator z Eye One czy innym, bo monitor, co jest oczywiste, nie przedstawi sie jako CE/CG.

    Koszt ok 290 Euro netto z oprogramowaniem.
    http://monitory.mastiff.pl/kalibratory_lafot.php
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Trza brać Lafota.
    A jak z dostępnością modelu pro i jaka może być orientacyjna cena. Czy może po prostu będzie możliwość zakupienia przystawki
    http://www.lafot.com/index.php?optio...id=31&Itemid=5
    Wini
    Zakupy świąteczne dla 25 członków rodziny robię 24 Grudnia,na stacji benzynowej

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wini Zobacz posta
    A jak z dostępnością modelu pro
    Model Pro będzie kosztował ok 390 Euro netto i będzie dostępny za ok miesiąc.
    Ostatnio edytowane przez Tom01 ; 12-03-2007 o 11:01
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •