Znajomy kalibratorpoleciał do Irlandii rzucając mnie na głęboką wodę.
Co dla amatora robiącego sporo odbitek?
Cenowo odpowiada mi Spyder2express, Spyder 2, ostatecznie Spyder 2 PRO
Macie jakieś doświadczenia?
Szukaj
Znajomy kalibratorpoleciał do Irlandii rzucając mnie na głęboką wodę.
Co dla amatora robiącego sporo odbitek?
Cenowo odpowiada mi Spyder2express, Spyder 2, ostatecznie Spyder 2 PRO
Macie jakieś doświadczenia?
Ostatnio edytowane przez Wini ; 14-02-2007 o 12:24
Wini
Zakupy świąteczne dla 25 członków rodziny robię 24 Grudnia,na stacji benzynowej
potwierdzam, Eye One polecal mi kazdy fachowiec, Spydera... nikt. Mam, uzywam, chwale sobie![]()
D80 + MB-D80 | T [17-50, 28-75] F2.8 | N 70-200 F2.8 | SB-600i800 | DigiMate III... i inne pierdółki
Znalazłem takie urządzenia:
GretagMacbeth EyeOne Display2
EIZO GretagMacbeth i1Display2
huey
Które i dlaczego jest dla mnie?![]()
Wini
Zakupy świąteczne dla 25 członków rodziny robię 24 Grudnia,na stacji benzynowej
Do jakiego monitora? To wbrew pozorom ważne, gdyż niektóre mają dołączone oprogramowanie z API o monitora, a niektóre mają być na liście referencyjnej.
Ostatnio edytowane przez Tom01 ; 08-03-2007 o 10:42
Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało
Trza brać Lafota. Ma API do tego monitora i umożliwi kalibrację sprzętową (!) z postprocessing'iem (!!), czego nie zrobi oryginalny Color Navigator z Eye One czy innym, bo monitor, co jest oczywiste, nie przedstawi sie jako CE/CG.
Koszt ok 290 Euro netto z oprogramowaniem.
http://monitory.mastiff.pl/kalibratory_lafot.php
Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało
A jak z dostępnością modelu pro i jaka może być orientacyjna cena. Czy może po prostu będzie możliwość zakupienia przystawki
http://www.lafot.com/index.php?optio...id=31&Itemid=5
Wini
Zakupy świąteczne dla 25 członków rodziny robię 24 Grudnia,na stacji benzynowej
Ostatnio edytowane przez Tom01 ; 12-03-2007 o 11:01
Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało
Skontaktuj się z nami