Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Jaka torba?

  1. #1

    Domyślnie Jaka torba?

    Witam.

    Wkrótce wybieram się na urlop i chiałbym zabrac ze sobą troszke sprzetu. Niestety torbę jaka posiadam Lowepro Flipside 300 nie mieści wszystkiego , nie wspomne o laptopie 17".

    Czy moge poprosić szanownych forumowiczów o jakąś podpowiedź? W torbie chce zmieścić to co mam w stopce + właśnie laptopa z ekranem 17" + kilka gadżetów.

    Może być to plecak , lub jakas poręczna wygodna w noszeniu torba. Macie jakies swoje typy? W jaką torbę warto zainwestować?

  2. #2

    Domyślnie

    co ma torba do studia fotograficznego?
    przenoszę
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  3. #3

    Domyślnie

    Jak plecak to może lowepro pro runner 450 jeżeli wolisz zostać przy torbie to może hama defender 220 ?
    Pozdrawiam.
    || D750 + MB-D16 || D300s + MB-D10 || D80 + MB-D80 || F601 || N50mm f1.8 || S85 f1.4 || T12-24 f4 || N17-55 f2.8 || N24-120 f4 || S70-200mm f2.8 || SB910 || SD9 || S PZ42x ||

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pablodub Zobacz posta
    Witam.

    Wkrótce wybieram się na urlop i chiałbym zabrac ze sobą troszke sprzetu. Niestety torbę jaka posiadam Lowepro Flipside 300 nie mieści wszystkiego , nie wspomne o laptopie 17".

    Czy moge poprosić szanownych forumowiczów o jakąś podpowiedź? W torbie chce zmieścić to co mam w stopce + właśnie laptopa z ekranem 17" + kilka gadżetów.

    Może być to plecak , lub jakas poręczna wygodna w noszeniu torba. Macie jakies swoje typy? W jaką torbę warto zainwestować?
    Zerknij w oferte firmy Hama.
    Sam taszcze swoje klamoty ( stopka ) w Hama Defender 220 ( da sie jeszcze upchnac mala kamere ).
    Jednak z laptopem juz jest problem. Dell Inspiron 1750 juz sie do niej nie miesci.
    Jesli Twoja 17" ma miejsze wymiary niz moj Dell to moze sie zmiescic.

    Pozdrawiam
    Michal
    Nikon D600 & D300 | N10.5/2.8 | N50/1.8 | N18-135/3.5-5.6 | S24-70/2.8 | S70-200/2.8 | SB900 | i trochę innych klamotów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •