Od niedawna mam własna lustrzankę.
Szukam osób z Krakowa jak i z okolić, z którymi można wyjść porobić zdjęcia.
Szukaj
Od niedawna mam własna lustrzankę.
Szukam osób z Krakowa jak i z okolić, z którymi można wyjść porobić zdjęcia.
Najlepiej na grupie regionalnej - zapisz sie do nich, bo zapewne się zdziwisz, że nie możesz tam pisać.
http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=133
Zapisy poprzez swój panel użytkownika.
Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 15-08-2011 o 15:53
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Dziękuje ;]
Skontaktuj się z nami