Close

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 115
  1. #1

    Domyślnie Felicjanów - okolice Uniejowa - 23/25 września

    23/25 września - Uniejów. Partnerzy: foto-tip

    Trochę na temat organizacji. Miejsce: "Gniazdo" Felicjanów 58


    Koszt noclegu ze śniadaniem to kwota: 55 złotych od osoby (dwa noclegi ze śniadaniem = 110). Kolacje zorganizujemy we własnym zakresie, prawdopodobnie pobliska knajpa w Uniejowie (postaram się o rabat). Do kwot w/w dojdzie koszt modelek. Myślę że skupimy się na dwóch glamour i jednej aktu, choć Marek zasugerował że i do aktu powinniśmy mieć dwie modelki. Trzeba więc brać pod uwagę koszt ich pobytu i gażę.

    Uwaga:
    Wyliczenie wszystkich kosztów jakie powyższa rozpiska opisuje, to koszt 330,00 za całą imprezę. Może się okazać że koszt wzrośnie do 370,00 ale to uregulujemy (jeśli będzie trzeba) na miejscu. Wątpię by tak się stało. Myślę że to atrakcyjna cena za to co nas czeka na miejscu a uwierzcie mi to będą bardzo dobre warsztaty. Zatem zdecydowanych proszę o wpłaty na podane konto.

    Plany zdjęciowe:

    - studio (akt - glamour na zmianę). Duża powierzchnia wystarczająca w 100% do aranżacji. Odejście, subtelny klimat.
    - plener. Mamy do dyspozycji bardzo duży staw z łódką. Mamy duże przestrzenie z biegającą dziką zwierzyną i końmi. Mamy stajnię i karetę, mamy stodołę. W pobliżu zamek Uniejowski (nawiązujemy już kontakt z kustoszem - nocne focenie). Możliwości plenerowych moc, o atmosferę chyba nie muszę się bać

    Plan zajęć:

    Piatek. Zakwaterowanie do godziny 13-ej. Postarajcie się dojechać.
    13:30 obiad na miejscu
    14:30 wprowadzenie w fotografię (akt i glamour):
    - lampy błyskowe i światła stałego
    - modyfikatory, tła, gadżety
    - systemy wyzwalania
    - osprzęt fotograficzny
    - aparat i obiektywy
    18:00 krótka przerwa i wypad na miasto Uniejów.
    - kolacja
    - nocne pogaduchy

    Sobota (robota)

    Podział na 3 grupy.
    10:00 - 18:00

    Aktowa (studio)
    Glamour (plener)
    Stylizacyjna (stodoła, wnętrza)

    Zmiany co 2,5 godziny

    18:30 kolacja i wypad na zamek (wciąż czekam na zgodę kustosza ale wszystko jest na dobrej drodze).
    21:00 pogaduchy do rańca

    Niedziela.

    Pogadamy o zdjęciach. Dla spragnionych fotografii poprawki z soboty.
    Obiad zaplanowałem na 14,00. Później czas rozstania



    Kilka fotek z terenu:




    Pokoje:
    3x2 osobowe (jedna dla mnie)
    2x4 osobowe (1 dla modelek/obsługi)
    2x6 osobowe
    Łącznie 20 miejsc noclegowych wolnych, 6 zajętych dla technicznych


    Wstępna lista:

    1. Piotr Milecki (wykłady)
    2. Małgorzata Przybylska (wizaż i stylizacja)
    3. wafloski
    4. wolne miejsce
    5. JakStr
    6. Aneko
    7. nickt
    8. Kakersik
    9. Bartos
    10. leon_gd
    11. pm16v
    12. behavior (bez noclegu)
    13. c0lin
    14. tot1977
    15. sethcracow
    16. Fitzroy
    17. fall

    Uwaga:

    Płatności dokonujemy na konto poniżej:

    14249000050000400092448937
    Małgorzata Przybylska
    Łódź,
    z dopiskiem warsztaty Uniejów - (tu wpisz nick)
    Kolor czerwony przy nicku oznacza zaksięgowanie środków lub deklarację "wpłaciłem".

  2. #2

    Domyślnie

    Skoro plan jest wstępny, to masz moją wstępną deklarację. Pozostaje czekać teraz na szczegóły
    A jakbym się nie załapał, to i tak Was odwiedzę - to rzut beretem od Warty.

  3. #3

    Domyślnie

    Trafiłem w końcu na termin, który mi odpowiada

    Zgłaszam chęć udziału !
    oczy i matryca

    moje f.

  4. #4

    Domyślnie

    Jak na wstępny plan zapowiada się ciekawie, zatem wstępnie się zgłaszam

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Pamiętajcie że pisząc z doskoku tracicie nasze wspaniałe wieczory, pogawędki do późnych godzin nocnych, czasem porannych i całą otoczkę warsztatów. W końcu nie tylko fotografią żyjemy

    Lista uzupełniona.

  7. #7

    Domyślnie

    Ja wstępnie również byłbym zainteresowany tylko chciałbym dowiedzieć się jeszcze mniej więcej ceny, ale dzika zwierzyna, zamek, łódka, nocne eskapady... brzmi bardzo zachęcająco

  8. #8

    Domyślnie

    Piotr,
    w mojej ocenie robisz terminy ewidentnie tak, abym nie mógł uczestniczyć w tych spotkaniach, albo tak daleko, że raczej odpadam....
    Masz jakiś podgląd mojego kalendarza czy co...???
    23.09 wracam z Italii a 24.09 mam wesele i jak tu się nie wku... znowu wtopa...
    Powoli przestaję zaglądać na wątki o plenerach i spotkaniach bo to i tak nie ma sensu...
    Coś mi się wydaje, że jedynym rozwiązaniem jest takie, że sam coś zaproponuję, zorganizuję pod względem lokalowym, a resztę uzgodnię z Tobą to wtedy może się uda...
    No dobra, żartowałem, ale może rzeczywiście nie jest to głupi pomysł, a jak Piotrze wiesz potrafię coś czasami organizacyjnie wymyślić i jakby dodać do tego Twoją organizację pod względem foto to może by coś z tego wyszło..
    Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy i oczywiście samych świetnych zdjęć (zresztą to jest akurat gwarantowane)
    Mariusz

  9. #9

    Domyślnie

    Mariusz, a zerknąłeś na bieszczady ?
    O ile wiem, to są wolne dwa miejsca...

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2010
    Miasto
    Wieliczka
    Posty
    186

    Domyślnie

    ponieważ w pobliżu grodu Kraka Admin żadnych w najbliższym czasie warsztatów nie organizuje śmiem zapytać o:
    - koszt tej zacnej imprezy..
    - oraz proponowane uzasadnienie dla mojej małżonki DLACZEGO akurat tak daleko (zumi z Krakowa około 290 km przeliczyło - k/Łodzi rozumiem Uniejów... miałbym pojechać

    jakby co to ja jestem za i pewnie jeszcze kogoś zwerbuję...

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •