Close

Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 115
  1. #31
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Ostrow Wlkp
    Posty
    140

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    (..)
    Co sądzicie?
    taki plan juz w miare odpowiada , aczkolwiek nadal niema odpowiedzi na moje watpliwosci ... z moim doswiadczeniem potrzebuje chyba lekkiego prowadzenia za reke przynajmniej na samym poczatku ....
    D700, MB-D10, T16-28/2.8, N24-120/4, S50/1.4 Art, S70-200/2.8, Rf-603, SB-700, YN-460-II

  2. #32

    Domyślnie

    Oj, nie doczytałeś. Będzie prowadzenie, będzie Nic się nie martw. Wszyscy którzy mnie znają doskonale wiedzą jak się angażuję we wszelkie inicjatywy w których jest potrzeba podzielenia się wiedzą.

  3. #33

    Domyślnie

    Kochani, czas nas goni. Zdecydowanych proszę o dokonywanie wpłat. Chce temat zamknąć i skupić się na atrakcjach jakimi chcę Was zaskoczyć

  4. #34

    Domyślnie

    Witam.Chciałbym dołączyć do listy,tak wstępnie. Tak ok. 1 września będę wiedział na 100% ( i od razu wpłata), czy dam rade-kwestia wolnego od pracy. Jest opcja bez noclegów?

  5. #35

    Domyślnie

    Oczywiście można darować sobie nocleg ale dla niewtajemniczonych, dużo się dzieje na naszych spotkaniach do późnej nocy

  6. #36

    Domyślnie

    a można darować sobie fotografowanie?

  7. #37

    Domyślnie

    Chyba musimy poważnie porozmawiać Marku!

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marek2004 Zobacz posta
    a można darować sobie fotografowanie?
    Pewnie, ze mozna. Sa przeciez milsze sposoby spedzania czasu w przyjacielskim gronie ;D
    Pozdrawiam, Karol.

  9. #39

    Domyślnie

    Oj, oboje się narażacie... Będzie reprymenda. Oj będzie.

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kakersik Zobacz posta
    Pewnie, ze mozna. Sa przeciez milsze sposoby spedzania czasu w przyjacielskim gronie ;D
    namówiłeś mnie :P Piotrze dopisz mnie wstępnie, w końcu może mi sie uda Na początku miesiąca zrobię przelewik. Widzę ze ekipa z KRK mocna się szykuje

Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •