Close

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 115
  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Ostrow Wlkp
    Posty
    140

    Domyślnie

    ja również czekam na więcej szczegółów ale wstępnie deklaruje moja obecność
    D700, MB-D10, T16-28/2.8, N24-120/4, S50/1.4 Art, S70-200/2.8, Rf-603, SB-700, YN-460-II

  2. #12

    Domyślnie

    Kochani, jeszcze chwilka. Jutro i pojutrze mam warsztaty z fotografii ślubnej ale w sobotę jadę na miejsce (Uniejów) i wszystko ustalę z Larysą. Będzie cena, będą zdjęcia lokalizacji i organizacja. Część Was wie i zna nasze warsztaty zatem nie ma się czego obawiać, mam nadzieję że ceny również

    Mariusz, faktycznie to jakiś pech z tymi Twoimi terminami. Co do organizacji, żaden problem. właśnie wróciliśmy z warsztatów w Gdańsku (organizował Michał) i było super pod każdym względem. Tak więc dopasuj termin i w drogę. Marek pisał też o Bieszczadach. Zawsze jest miejsce dla Ciebie

    Ps. Kochani, lista uzupełniona. Jak pisałem powyżej lada chwila pełne koszty

  3. #13

    Domyślnie

    Piotrus, dopisz i mnie. Bardzo wstepnie. Jak nie uda mi sie byc na calosci to chociaz w sobote z Madzia (ale bez Zeusa ) wpadne.
    Pozdrawiam, Karol.

  4. #14

    Domyślnie

    Uzupełnione.

    Kochani, zapowiada się świetnie. Dzisiaj byłem na miejscu naszego spotkania. O przestrzeni już pisałem, zatem wiecie że choć okiem sięgnąć końca nie widać. Wszędzie konie, daniele, jelenie. Cuda panie, cuda. Mamy do dyspozycji miejsca na spanie, studio, plenery, dobrą zabawę wieczorem. Od poniedziałku zabieram się za organizację modelek do glamour i aktu. Z tym drugim łatwo nie będzie ale damy rade. Uwiercie mi że to mogą być i jak znam siebie, świetne warsztaty.

    Później wkleję kilka zdjęć z miejsca imprezy.

    Jeśli chodzi o koszty to około 55 złotych ze śniadaniem trzeba będzie liczyć. Dojdą nam koszty modelek, małego wizażu (tu już grosze). Po rozłożeniu na wszystkich nie odczujemy bólu. To wstępna kalkulacja. Po ustaleniu kosztów modelek podzielimy wszystko i połączymy w całość. Postaram się żeby Wasze portfele nie ucierpiały a od siebie dam wszystko żebyście się dobrze bawili. Już gdzieś tam wewnętrznie czuję ten klimat.

  5. #15

    Domyślnie

    wstępnie jestem zainteresowany ale czekam na dokładną kalkulację
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  6. #16

    Domyślnie

    Wątek główny uzupełniony. Koszty bytowe już znamy, pozostało mi wyliczenie modelek i drobnej obsługi. Postaram się uzupełnić to w 48 godzin.

  7. #17

    Domyślnie

    Proszę także dopisać i mnie, aczkolwiek potwierdzę swoją obecność na 100% dopiero w przyszły poniedziałek.

  8. #18

    Domyślnie

    Uzupełnione. Zapraszam

  9. #19

    Domyślnie

    Poproszę dopisać mnie do listy

  10. #20

    Domyślnie

    Z przyjemnością

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •