Cienki pas (jedynie w sensie szerokości) ma F6. Pozostałe, większe modele mają szeroki pas, do którego pas mekko nie ma żadnego startu. Mekko jest sztywny i wpija się w ramię. Nosiłem domke F1x, załadowaną na maksa i nawet w niej nie czułem potrzeby kupowania shoulder pada (zmiękczacza na ramię). Jego sens w modelu F6 jest żaden, chyba, że ktoś nosi w tej domke kamień lub cegłę. Mekko są dużo cięższe od Domke, mają cięższe inserty, metalowe elementy, nawet moim zdaniem samo płótno jest cięższe niż to stosowane w Domke. Poza tym niepotrzebne klapy wewnętrzne też nie zmniejszają wagi toreb.
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami