Szukaj
Skóra jest za mocno wygładzona, szczególnie rzuciło mi się to w oczy na drugim zdjęciu (nogi). Ogólnie ok ale jakoś rewelacji nie ma. Bardziej podoba mi się pierwsze, jakoś całość lepiej gra.A masz jakieś zbliżenia? Na fb nic nie znalazłem a link do strony nie hula. Pozdrawiam!
niestety chwilowo nie, hosting sie wywalil i czekam az wgraja backup.
Widać świat idzie do przodu. Kiedyś testowali FF na bateryjkach lub klamerkach, teraz na modelkach
Trochę dużo plastyku, ale fajne. Podobają się.
Tutaj jest... podpis
Jedynka całkiem fajna. Dwójka już nie - tu niekorzystnie odbiły się cechy modelki, ukryte ładnie na poprzednim.
Skontaktuj się z nami