Hej
Od dwóch dni jestem posiadaczem Nikona D90. Podzielilibyście się doświadczeniami jakimi zwykle parametrami fotografujecie, aby zdjęcie najlepiej odzwierciedlało rzeczywisty obraz? Np. Krajobrazy, albo przyroda w makro. Na Standard, Pejzaż...? Jaki wtedy balans bieli używacie? Auto, Słońce...?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami