Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
  1. #31

    Domyślnie

    Chcę dobrze Żeby było lepiej

    Ok, ok, już nie męczę, bo materiał i tak fajny, pomimo tego co już wytknąłem.
    Moje zdjęcia
    Na NKP dopiero się aklimatyzuję...

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mbodniak Zobacz posta
    Fajna miodarka, do mojej tylko 3 ramki wchodzą I w dodatku elektryczna!
    DO mojej też, to stara, zwykła, polska miodarka, sprytnie przerobiona.

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Niestety, skończyło się na licznych użądleniach (po dwudziestym dziabnięciu straciłem rachubę ), a najmniej przyjemne były użądlenia w gębę, trochę spuchła z wrażenia. Najgorszy był dzień następny, kiedy jad zaczął działać, czułem się jakby mnie rozjechał walec… ze dwa razy. Ale czegóż się nie robi dla fotografii.
    No i to jest najlepszy sposób żeby się uczulić. I zejść ze świata wcześniej niż się planowało.

    Fotki fajowe.

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    No i to jest najlepszy sposób żeby się uczulić. I zejść ze świata wcześniej niż się planowało.
    Poważnie (pytam bez ironii)? Brak mi doświadczenia w tej materii, a wiem, że niektórzy chodzą, dość regularnie, na takie dziwne terapie, gdzie dają się żądlić przez pszczołę co ponoć pomaga na reumatyzm. Ale to tylko zasłyszane/wyczytane historie.

    I tak sobie myślę, że gdyby faktycznie tak mogło się dziać, pszczelarze byliby na wyginięciu.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  4. #34

    Domyślnie

    Pięknie opowiedziane !
    Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem .....
    foto.krupek.info https://500px.com/krupek moje foto pstryki

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Poważnie (pytam bez ironii)? Brak mi doświadczenia w tej materii, a wiem, że niektórzy chodzą, dość regularnie, na takie dziwne terapie, gdzie dają się żądlić przez pszczołę co ponoć pomaga na reumatyzm. Ale to tylko zasłyszane/wyczytane historie.

    I tak sobie myślę, że gdyby faktycznie tak mogło się dziać, pszczelarze byliby na wyginięciu.
    Jednorazowa znaczna ilość użądleń może doprowadzić do uczulenia. A to już niebezpieczne.

  6. #36

    Domyślnie

    No nie wiedziałem (zresztą jakbym wiedział to i tak bym tam polazł robić zdjęcia ). Miejmy nadzieję, że tak się nie stało.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  7. #37

    Domyślnie

    Zobaczcie, jaki zgrabny reportaż odkopało.
    Może trochę przegadany, ale jako seria jest imho dobry i zgodnie ze sztuką zrobiony.

  8. #38

    Domyślnie

    Piękne, klimat świata, który mija....
    Sporo szwedzkiej blachy i trochę szkła...

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •